Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehetséges ez? Kiüthetik...

Lehetséges ez? Kiüthetik egymást? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Lehet hogy egy olcsóbb mosószer jobban mos? 2 éve még egyedül laktam, tökéletes öblítő/mosószer illata volt a ruháimnak,még amit a szekrényből kivettem annak is, akár 1 hét után. Pedig nem mostam a legdrágább Ariellel és Silannal. Mióta összeköltöztem a párommal, nem tudok úgy mosni. Azt olvastam hogy van olyan mosószer és öblítő amik "kiütik" egymást és nem lesz jó illatuk. Igaz a gép is más, de létezik hogy az olcsó jobb volt? Térjek vissza?

Jártatok így?

Segítsetek! egy "kezdő" háziasszony volnék, így 24 évesen, 6 éve vagyok kapcsolatban a házimunkával, esküszöm egyre rosszabban megy :D


2017. jan. 23. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam már ilyet, de a járt utat miért hagyod el a járatlanért? Térj vissza a régi beváltra.De megnyugodhatsz, mert kipróbáltad a mást is. Azért az illatoknál légy figyelemmel arra is, hogy a párod más nemű, nem biztos, hogy a te női illatú ruhaöblítőd passzol a férfi after shave-hoz.Semleges illatot válassz, mint pl.a fresh, vagy citrus
2017. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokan nem tudják, hogy a szoba levegőjének, páratartalmának, hőmérsékletének és a szekrény anyagának is nagy szerepe van abban, hogy a ruhák frissek és illatosak maradnak e hetekig a szekrényben, vagy néhány nap alatt átveszik esetleg az öreg dohos szekrény illatát.

Más lakás, más mosógép, más páratartalom a lakásban és más szekrény.

Lehet, hogyha ugyanarra a mosószer/öblítő kombinációra állsz vissza mint lánykorodban, akkor sem éred el ugyanazt a hatást...

2017. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi koszi :)

Masodik: uj haz, uj mosogep, uj szekreny, kicsit szaraz a levego :) de az nem kellene hogy gond legyen mivel a ruha ahogy szarad pont hogy parasit....szoval a szekreny meg ilyesmi nem lehet gond....

2017. jan. 24. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!