Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Megéri Indesit mosogatógépet...

Megéri Indesit mosogatógépet venni?

Figyelt kérdés
Indesit AAA, 12 terítékes. idő, áram, víz, tabletta szempontból érdekelne. (3-an vagyunk, de még szeretnénk egy babát.) a válaszokat előre is köszönöm
2010. máj. 8. 12:44
 1/5 anonim válasza:
sokan panaszkodnak a márkára, mert hamar tönkremennek a csapágyak.
2010. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mosogatógépet nem ismerem, de a mosógépről nagyon rossz véleményük van a kereskedőknek, és a szerelőknek is.
2010. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, de figyelmedbe ajánlom hogy Wirhlpool-t NE vegyél !!!

Májusba lesz 1 éves a mosogatogépünk, most MÁSODJÁRA volt motorcsere, még jo h garanciás.( 3 hetet vártunk az alkatrészre mert nem ám magyarországrol, hanem Olaszbol rendelték.

2010. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Indesitem van, éppen az Eu csatlakozásunk évében vettük, azóta mindennap minimum egyszer - előfordul, hogy kétszer is - megy, de eddig semmilyen problémánk nem volt vele. Imádom, a konyhában ez a jobb kezem :=). 12 terítékes, ha jól emlékszem AA besorolású. Az energiafogyasztását nem tudom, de az biztos, hogy 12 liter vízzel mosogat el (anyósom Bosch-gépe 16 litert "eszik"). Az idő attól függ, milyen programot választasz. Vannak hosszú és rövidebb, nekem még egy extra rövid is - de ezzel tényleg csak kevéssé szennyezett edényeket érdemes mosogatni. Amúgy mindent beleteszek, a tányérokat, bögréket, üvegpoharakat, vágódeszkát, fakanalat, lábost, tepsit, stb. A mintás edényekkel (pl. festett tányér) vigyázz, mert előfordulhat, hogy lejön róla a festés, ezeket érdemesebb kézzel elmosogatni. Tablettában nem vagyok márkahű, mindig az akciósat veszem, most éppen a Metroból van aro-s, előtte Somat volt, de mosogattunk már Alio-val (Aldi) is. Ami fontos, hogy a szűrőjét kb. kéthetente érdemes kitisztítani (simán, a csap alatt folyóvízzel kiöblíteni), ugyanennyi időnként szoktam az egyik mosogatáshoz 1-2 deci ecetet önteni, csak úgy, az edények közé zuttyintom. Só is mindig van benne, függetlenül attól, hogy milyen tablettával mosogatok. Ennyi részemről az összes karbantartás, tisztogatás és a gépem mégis csillog, szagtalan és szépen is mosogat.
2010. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mosógépben nem jó az Indesit (szerelő szerint), mosogatógépben nem tudom. AAA-s gépekről azt olvastam, nem éri meg megvenni mert a drágább, energiatakarékosabb alkatrészek hamarabb elromlanak. De csak olvastam, lehet, hogy a valóságban nem így van.
2010. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!