Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti hogy szoktatok mosni?

Ti hogy szoktatok mosni?

Figyelt kérdés
Én a régebbi ruhákat, amik már nem engednek színt, egybe szoktam mosni plusz rakok bele egy színfogó kendőt. De ha veszek új, élénk színű ruhákat, hogyan mossam őket? Pl egy piros vagy sárga póló, sötétkék farmer? Egy mosást nem indítok el egy pólónak vagy egy farmernek, de az új ruhák nagyon sok színt engednek, és oda a színfogó kendő se elég (tapasztalat...) Akkor hogyan? Vagy mit milyen mosószerrel mostok? Persilből mosógélt pl nem is árulnak fehér ruhákhoz, csak színeshez van meg univerzális.

2017. febr. 23. 14:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Electrolux mosógépem van. A színeseket egybe mosom, a fehéreket külön, a rongyokat, ha sok összegyűlik, megint külön. A ruhákat pamut eco-ra állítom 3:55 percig mossa, a rongyokat elég kézi mosásra egy órára betenni. Ma táskát is mostam kézi programon. Holnap függönyöket mosok, arra is van külön program. Ill farmerra és textilre is. De a legtöbb ruhánk pamut, így a pamut eco a legjobb. Egyszer egy héten öntisztító mosást is csinálok rajta ill mikor kiveszem a tartórészét, amibe beletöltöm a mosóport és az öblítőt, áttörlöm egy gyors mozdulattal. Ha végzett, addig csipog, míg ki nem teregetek.
2017. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!