Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy minden "nagydolog" után Domestossal fertőtlenítem ki a WC-t? Sokak szerint nem kellene minden egyes alkalommal, de én csak így érzem tisztának.

Figyelt kérdés

A domestosos kifertőtlenítést követően azonnal leöblítem 1 tartálynyi vízzel a tisztítószert is, így a csatorna is tisztul mindig.


30/F



2017. ápr. 1. 20:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez valamilyen kényszercselekvés, aminek semmi értelme. Mellesleg, a túlzásba vitt higiénia káros az egészségre. A Domestos pedig szennyezi a környezetet.
2017. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
98%

"Környezetvédő vagyok. A településen, ahol élek, olyan korszerű a szennyvíztisztító-telep, hogy iható tisztaságú víz távozik a tisztítási folyamatot követően."


Te aztán nagy környezetvédő lehetsz, ha minden egyes sz*ráshoz leengedsz több, mint két tartály ivóvizet és egy csomó hipót a csatornába. De te környezetvédő vagy, mert van szennyvíztisztító a városodban, wow, gratulálok.


Te kis troll.

2017. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%
és tegyük hozzá hogy tuti homár is!
2017. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
61%
Katonaság kellett volna neked! Akkor tudnád mi is a Magyaro Istene! Nem tudod jó dolgodban már mit csinálj. Az évszázad bűne volt eltörölni a sorkaonaságot! Nézzetek a férfiakra! Ezek férfiak??? Mik ezek? Jó ég!!
2017. ápr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
24%
*Magyarok Istene*
2017. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

"Te aztán nagy környezetvédő lehetsz, ha minden egyes sz*ráshoz leengedsz több, mint két tartály ivóvizet és egy csomó hipót a csatornába. De te környezetvédő vagy, mert van szennyvíztisztító a városodban, wow, gratulálok."


Igen, környezetvédő vagyok, mert:

- szelektíven gyűjtöm a PET-palackokat, a PET-palackok kupakjait, a papírt, az elemeket/akkumulátorokat, a fényforrásokat, a fáradt olajat,

- nem dohányzom,

- nem vásárolok fémdobozos italokat,

- nem tartok állatot, amely ürülékével szennyezné a környezetet,

- több olyan nap is van egy héten, amikor nem használom az autómat.


A vízfogyasztásom valóban meghaladja az átlagot, de mint írtam, az általam kibocsátott szennyvíz 100%-ban tisztításra kerül, így nem terhelem vele a környezetet.

2017. ápr. 2. 00:00
 17/28 anonim ***** válasza:
47%
Istenem, ne légy már ilyen tutyi mutyi legény!!!!
2017. ápr. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"- nem tartok állatot, amely ürülékével szennyezné a környezetet, "


Mert az állatürülék az egy olyan vegyi anyag, amely nagyon hosszú idő alatt, vagy sohasem bomlik le, igaz? (sarcasm)


"A vízfogyasztásom valóban meghaladja az átlagot, de mint írtam, az általam kibocsátott szennyvíz 100%-ban tisztításra kerül, így nem terhelem vele a környezetet."


Ha nem húznál le heti két liter Domestost a wc-n, akkor kevesebb energiába kerülne megtisztítani a tisztítóban a szennyvizet, vagyis kevésbé terhelnéd vele a környezetet. Ez még sosem jutott eszedbe?


Ez szerintem is valami kényszercselekvés, amit csinálsz. Persze, nem mondom, hogy a régi katonaságnál működő dolgok voltak az etalon, de amit te csinálsz, az meg már átesés a ló túlsó oldalára.


Egyébként, ha te így érzed tisztának, akkor csináld. De minek írsz ki kérdést róla, ha úgysem fog változni a véleményed, bármilyen választ is kapsz? Mert eddig minden érvet elsöpörtél valósnak vélt indokokra hivatkozva.

Más részről, mivel kérdést írtál ki róla, ezért gondolom, mégiscsak érdekel mások véleménye a témával kapcsolatban. Gyanítom azért, mert te is érzed, hogy ez így valamiért nem egészen van rendben. De akkor meg ne akard megmagyarázni, hogy ez miért is nem környezetszennyező. Mert igenis az.


Mindennek a tetejébe, az írásod alapján te úgy véled, hogy a heti két liter Domestos kevésbé környezetszennyező, mint egy kiló kutyakaki vagy 40 deka tengerimalackaki. Hát elég fura álomvilágban élsz. De mint írtam, ezzel igazából nem ártasz senkinek, szóval semmi baj sincs vele, csak ne akard megmagyarázni, hogy ez pedig így van jól. Mert az ilyen hülyeségektől egy normális értékítélettel rendelkező ember hátán feláll a szőr.

2017. ápr. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Kényszercselekvés, feltehetően más vonatkozásokban is fellelhetők a nyomai. Talán valamilyen gyerekkori lelki trauma van a háttérben. Javasolható a biológiai ismeretek szélesítése is. Egyébiránt ezek az aldehides fertőtlenítő szerek nagyon veszélyesek, mert akár allergiát is kiválthatnak, ráadásul az adott szernek ellenálló mikroorganizmusok kialakulását elősegítik.
2017. ápr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Hát te olyan sötét vagy mint az éjszaka... :D


Amúgy mi a f..sznak kérdezed meg emberek véleményét, ha utána csak a sajátod hangoztatod és mindenkit megpróbálsz "megtéríteni".


Az állati ürülék pedig elbomlik és tökéletes táptalaj lesz belőle, ellentétben a Domestossal.

2017. ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!