Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hyundai HYD-415 fűkasza...

Minekutan kérdése:

Hyundai HYD-415 fűkasza mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Érdemes -e ilyen fűkaszát venni, ha nem csak 1-2 évre tervez vele az ember?

2017. ápr. 17. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

27000 ft-ért mit vársz?

Egyszer vettem ebben az árkategóriában egyet sajnos, feltekerte a füvet, és lefulladt.

20 cm-es fűhöz lehet hogy jó, többre nem.

Sajnos 120000 ft alatt használhatót nem lehet kapni...

2017. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

40000 vettem MTD 790 est,alkalmi kaszálgatásokra. 3 hónapot bírt ki.Aztán meghalt .Akkor még nem tudtam ,hogy ez a gagyik királya . Hobby gépre nincs garancia,közölte a gyártó személyesen .

Majd vettem Maruyama BC 320 H tipust.Most 100 körül lehet már .Ezen látszik hogy eredeti Japán .Mindent adtak hozzák,mint a menő márkákhoz .

2017. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg Makitát nézek, állítólag jók, és 3 év garancia van rá, szemben az 1év kötelezően előírt jótálással. Japán gép. A Hyundai elvileg koreai, de kínában gyártják.
2017. ápr. 17. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindent kínában gyártanak.

Nekem egy 130000-es makitám van, egy év után leszakadt a kipufogója, de garanciában cserélték.

NÉZD MEG AZ OLEO-MAC gépeket, japán, én most olyyan láncfűrészt vettem.

2017. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze nem is ez a gond, hogy hol gyártják. Rengeteg neves cég Kínában gyártat az olcsó munkaerő miatt. A minőségi követelményeknek viszont meg kell feleljen egy márkás termék, akárhol is gyártják. Az Oleo-Mac olasz, ha jól tudom, ott is készítik. Egyik ismerősömnek van ilyen fűkaszája, soha semmi gond nem volt vele.
2017. ápr. 22. 23:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezt a vacakot használom már nyolc éve és még mindig nem tudom tönkretenni pedig már nagyon unom. A benzincsövet állandóan eszi a benzin és folyik tavasszal, a főtengelynek semmi kopása csak csúszkál új korától és ki kellett hézagolni, a zsírzót kellett újra menetvágózni mert hülye voltam és eltéptem a menetet. Szóval nem egy annyira szarok ezek mint a piacos selejtes gépek.
2019. szept. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!