Kezdőoldal » Otthon » Kert » Makita BBC5700 fűkaszáról...

Makita BBC5700 fűkaszáról kinek mi a véleménye? Akinek van vagy haszál (t) ilyet, mi a tapasztalat róla, megbízható, jó?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 06:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz márka, annyira kell ügyelni, hogy ne hanyagold el a fej kenését, mert az idővel megbosszulja magát, kikopnak a fogaskerekek.


Meg egy-egy tank között azért tart egy 15-20 perc szünetet.

2015. aug. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
3 év garanciával abszolút nem rossz,de ennek van egy szériahibája amit neten is írnak egy cikkben,de egyébként megbízható gépeket gyárt és jó az alkatrész ellátás is, mondjuk nekem pl. a husqvarna és a stihl jobban bejön és ennyiért már azt is kapnál...(vagy mcculloch amit szintén a husqvarna képvisel.)
2015. aug. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Akkor a kenèsre figyelek ès a "pihentetèsre"!


Èn FS240-et akartam venni de ahol vettem volna ott sajna nem volt akkor ès mivel azonnal kellett így ezt választpttam helyezte a márka ès rèszben a telljesítmèny miatt. Mondjuk a makitanak most volt egy olyan akcioja egy nèhány hètig vagy honapig, hogy 180 helyett 135 plusz ehy akkus csabarozot adtak ajándèkba.

Azt tudom nagyon jol, hogy a Makita egy nagyon jó márka de nekem kerti dolgokba mindigis Stihl-jeim voltak, ezèrt voltam liváncsi a vèlemènyekre, hogy gyűljön az info róla :)

2015. aug. 1. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:

A konkrét típust nem ismerem, csak a márkáról:

A Makita megvette a német Dolmar céget, azóta a Dolmar meg a Makita egy és ugyanazon gépeket gyárt, csak a műanyag részek különböző színűek és a feliratok mások.

A Dolmar meg ugye láncfűrészek minősége terén már leelőzte a Stihl-t, fűkaszáknál talán még csak közelít hozzá.

2015. aug. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!