Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet alaposan kitakarít...

Mivel lehet alaposan kitakarítani a Wc-nek az alsó részét, ahol mindig víz van?

Figyelt kérdés

Hallottam valami tablettáról is ami erre jó de a boltban nem találom.De házipraktika is érdekel.

Ha beleöntök oda pl ecetet,az gondolom le is folyik onnan mielőtt hatna.


2008. okt. 14. 13:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,látom másokat is foglalkoztat a dolog.Én kipróbálom először a környezetkímélő megoldást.
2008. okt. 16. 14:21
 12/15 anonim válasza:
100%

Nagyon vigyázzatok!!!


SOHA ne használjatok egyszerre savas (sósav, ecet, vízkőoldó) és klóros (domestos, hypo) vegyszereket, mert mérgező klórgáz szabadul fel.

A sósavval amúgy is óvatosan bánnék, nehogy megmarja a felületeket.

2008. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A Rosemann üzletekben lehet kapni az üzlet saját márkájában WC tablettát 8-10 darabos. Én estére 2 dbot belevágom, reggel kefe és minden okés:)
2008. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem mindig fehér a víz alatti rész, a következő által: citromsavval vízkőoldózom a kávékiöntőt, és mikor abban már feloldódott, mindig beleöntöm a wc-be. Várok kb fél órát, majd a kefével megsikálom és lehúzom. Nálunk minden vízkövet citromsavval tüntetek el, (kávéfőző, csempék...) nem büdös, nem ártalmas, nem mar feleslegesen és nagyon hatásos.

A mennyiség: fél liter forró vízhez kb 2 evőkanál citromsav.

2008. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,használható válaszokat kaptam,de legjobban a citromsavas megoldás a legszimpibb.Köszi mindenkinek!
2008. okt. 19. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!