Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Házimunka

A kérdés

Lidl mosogatógép tabletta milyen?

Mivel főzök és fagyasztóban tárolok, így gyakran mosogatok műanyag dobozokat is. Az előző olcsóbb mosogatóporom igencsak megviselte a konyhai eszközeimet, különösen a tárolódobozaimat. Pár használat után ki is dobtam. Véleményekre lennék kíváncsi, milyen a Lidl tablettája, mennyire mosogat szépen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Lidl, mosogatás

2017. máj. 22. 15:52  Privát üzenet  

A válaszok

Mi szinte csak azt használunk...meg az Aldist néha-úgy 5 éve.

Mikor melyik van akcióban,a két,és a három komponensű is jó(meg a só,és az öblítő is)

A pennys egy katasztrófa,nem oldódik fel.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. máj. 22. 16:32 Privát üzenet

Én nem voltam vele megelégedve.

Nekem a Lidl-s sem oldódott, (illetve hol oldódott, hol nem) a só viszont jó.

Már minden mosogatógép tablettát kipróbáltam, a JAR vált be, abban mindegy, hogy sima vagy Platinum.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. máj. 22. 18:05 Privát üzenet
Nekem bevált. A 3 komponensűt szeretem, a só és az öblítő is jó.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. máj. 22. 21:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Házi mosogatógép "tabletta". Nektek bevált?
Mosogatógép só tartályába beleesett a tabletta de a fóliát még nem vettem le. Hogy tudom kiszedni,? Lesz belőle valami gond?
Mosógatógép tabletta probléma?
Mosogatógép: tabletta, vagy folyékony?
Melyik mosogatógép tabletta vált be nektek?
A Lidlis mosogatógéptablettából melyiket szoktátok megvenni, a simát vagy a 3in1?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Házimunka rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!