Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti melyik boltba vásároltok...

Ti melyik boltba vásároltok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Spar, Lidl, Aldi, Tesco, CBA, Penny, Coop, Auchan
2017. máj. 24. 13:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Németországban Lidl, néha Netto (ott a péktermékeket szeretem igazán), a vegán cuccokat a Rewe-ben veszem.

Magyarországon Lidl, néha Spar.

2017. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A tesco drága, elég sok terméken +10-20% van, van hogy naponta /éjjelente/ a fél boltot átárazzák. A saját márkás kifejezetten gagyi színvonal.

Lidlben eddig nem csalódtam, sok a saját márkás cucc, de teljesen vállalható.

2017. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Legtöbbet Pennyben, mert a legolcsóbb, az akciók is jók, bár elég kicsi a választék, és a tejtermékek (Sissy) rettenetesek.

Heti többször Coop, mert közel van, jó a kenyér, és adnak fél kenyeret is. Elég drága, de csak alapdolgokat veszünk, meg ami akciós.

Heti 1 Spar. Talán a legjobb minőség élelmiszerben, viszont drága.

Havi 1 Tesco, az akciók miatt. Ami nem akciós vagy saját márkás, az drága, leginkább csak a vidékiek veszik, meg cigányok segélyosztáskor. (Pénztáros mondta, részletekkel.) A saját márkás (színes) kajáik elég jók, bár nem kiemelkedőek.

Havi 1 Lidl, az akciók miatt. (Bár ugyanolyan, mint a Tesco, amit igazán érdemes lenne megvenni, az már nincs, vagy még nincs.) Van 1-2 kimondottan jó kajájuk, de a többség alacsony színvonalú. Itt kell legtovább sorba állni a pénztárnál.

CBA tönkrement, Aldi meg Auchan nem is volt.

2017. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Intersparban nagy a választék, aránylag jó a minőség, bár az itteni üzletben előfordul, hogy kint hagyják a közeli lejáratú termékeket a többi között, ezért nagyon figyelek mindig. A Tescoban és Pennyben is vannak jó akciók, amit ki szoktam használni. CBA-ba csak a közelsége miatt szoktam járni nagyon ritkán, egyébként putri az egész. Lidl van a közelben, de nem járok, Aldinak örülnék, de az meg nincs. Coop és Auchan azt sem tudom hol vannak a városban.
2017. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!