Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Házimunka

A kérdés

Kb 3 hetes új 1mosógép mitől vízkőves? Elkezdtem használni környezet barát szereket, kép lent

[link]

Mosószódát használtam
Meg a fehérekhez aktív oxigénes fehérítőt...
:/
Ötlet, tipp?

07-17 16:09  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
nem is vészes..jó kemény felétek a víz, nálunk 2 alkalom után ilyen a vízforraló
vízlágyító kell bele

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 07-17 16:25 Privát üzenet
Ecettel öblíts, öblítő helyett, akkor nem lesz vízköves.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 07-17 17:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mosóparfümöt használok öblítő helyett.

# 3/5Időpont 07-17 18:03 Privát üzenet
Szerintem ez a mosószóda miatt van, ugyanis öszzeál a vízkővel és lerakódik a fém részeken. Egyébként a dob az utolsó, amin meglátszik a vízkő. Tegnap takarítottam ki anyum energomat gépét. A dob gyönyörű tiszta volt, pedig a fűtőszál már elég ramatyul nézett ki a vízkőtől.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 07-17 18:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

3 evőkanál citromsav a dobba, rövid program 40fokon és eltűnt a vízkő, hálistennek :)

Jobban oda fogok figyelni a mosószódára meg az adagolásokra

# 5/5Időpont 07-18 13:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Új környékre költözést követően, hogyan lehet korombeliekkel megismerkedni?
Hogy lehet a dohányzásról minél fiatalabb korban leszokni?
Mit gondoltok a vákuumcsöves Napkollektrokról? Mennyi idő alatt mennek tönkre? Mennyi a megtérülési ideje?
Van itt olyan, akit még tanulmányai alatt (főiskola, egyetem) jegyeztek el, vagy akkor házasodott meg?
Adnátok tippeket új ház építéséhez hogy korszerű, energia takarékos, környezet barát, kis rezsiköltségű legyen?
Milyen vákumcsöves napkolit érdemes vásárolni 18-20 tag esetén ami árban is elfogadható? Illetve kaphatok -e rá támogatást mint környezet barát energia felhasználó, aki saját maga..

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Házimunka rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu