Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik öblítőtől lesznek...

Melyik öblítőtől lesznek puhák a törölközők?

Figyelt kérdés
Próbáltam pár öblítőt, de nem lesznek olyan finom puhák a törölközők, mint szeretném, pedig 100% pamutból vannak :( Az ecetet is bevetettem már, de az sem volt valami hatékony (csak jó büdi).

2017. aug. 15. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Aldi-s öblítő elég jó.
2017. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ecettől. Minden öblítőtől kemények lesznek, mert bevonatot képeznek a ruhákon.
2017. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Az ecettől nem lehet büdi, ha a gépbe öntöd öblítő helyett.
2017. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
ha puha törölközőt szeretnél akkor a szárítógép tökéletes és a ruhák is puhák lesznek és teljesen mind1 milyen öblítőt használsz
2017. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

elvileg ha az ecettel mosol, nem kellene hogy szaga maradjon, kivéve ha nem mostad elég magas hőfokon.


nekünk sem maradnak puhák a törölközők, de esetleg megpróbálhatod azt, hogy rossmannban, dm-ben veszed az öblítőt, azok jobb minőségűek, mint amit a tescoban veszel meg ugyanolyan márkából. (nálunk pl. a tescoban szlovák termékek vannak... vizezett sz.r öblítők. a rossmannban pedig a rendes koncentrátum van... de ha tudsz hozatni a németektől, az még jobb:))

2017. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Silan sensitive-t használok és finom, puha.

De ha nagyon régiek a törölközők, akkor szerintem keményednek és már nem lesznek olyan puhák, mint egy újabb.

2017. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és amúgy ez függ a víz keménységétől is. ha kemény a víz, nem sok esély van rá, hogy pihe-puha törölköződ legyen mosás után :(
2017. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az oldotta meg a problémát, hogy rendes helyett finom mosószert kezdtem használni és vízlágyítós öblítőt. Utóbbi elég drága, úgyhogy legközelebb külön adagolom majd a vízlágyítót a mosáshoz. Sajnos a régi törölközők még így is kemények, de az újakkal csodát tett :)
2017. aug. 29. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!