Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Beleszagoltam a domestosba és...

Beleszagoltam a domestosba és azóta nehezebb levegőt venni és ingerli a torkom de más bajom nincs. (20 perce történt) Nem lesz bajom?

Figyelt kérdés

2017. okt. 5. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont most hasznos ha kihajolsz az ablakon és tíz-húsz lassú és mély lélegzetet veszel, de úgy hogy amikor kifújod, addig fújd míg szinte behorpadsz tőle, így teljesen átszellőzik a tüdőd, belégzésnél is ugyaneut. Hatásos!
2017. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát kipróbáltam. Olyan érzés volt mint mikor 20 kört futok. már a levegővétel könnyebb a torkomat még viszont kaparja
2017. okt. 5. 18:52
 3/5 Bubuka508 ***** válasza:
0%
Remélhetöleg nem, de mégegyszer ne csináld, mert a Domestos végsö soron higitott és illatositott sósav. Annak a göze pedig veszélyes.
2017. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már kezd jobb lenni, még muszáj köszörülni a torkom. hát igen.. nem fiúknak való ez még felnőtt korban sem :D
2017. okt. 5. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért tartós tejet már NE vegyél!
2017. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!