Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mire jöhetnek apró bogarak? A...

Mire jöhetnek apró bogarak? A lefolyó miatt? Önthetek bele Mr. Muscle-t? Mire ügyeljek?

Figyelt kérdés

Régóta (kb. 1-1,5 hónapja) vannak itt az albérletben ilyen apró bogarak. Nem hangosak (nem hangosan mint a legyek) csak zavaróak. Ilyen nagyon apró, aig 1-2mm-es fekete izék.


Nem tudom, mire jöhetnek.

A lefolyóra gondoltam, a konyhában... ételt nem /elvétve/ hagyok elől, max a szemetes marad nyitva éjjelre (ha elfelejtem lecsukni a tetejét, vagy bele se teszem a kukába a szemeteszacskót. De ha nincs is szemetes a konyhában, akkor is itt vannak...


A lefolyóra jöhetnek? Vagy rothadhat valami a konyhában? (pl. a mosógató alatt / mögött, vagy a fal lehet?


Lefolyót tisztíthatok Mr. Muscle-val?


Ha öntök bele lefolyótisztítót, akkor mennyi idővel utána szabad mosogatószert használni a mosogatóban?



2017. nov. 19. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csatorna lègy. Akkor hypot a lefolyókba.
2017. nov. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. nov. 19. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!