Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Takarítónőt állandóra/időszako...

Takarítónőt állandóra/időszakosan szoktál alkalmazni?

Figyelt kérdés
Milyen munkákat bízol rá? Vidéken vajon mennyibe kerül?
2017. nov. 21. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem alkalmazok, magam takarítok. Viszont tudom az ismeretségi körömtől: 2000 Ft/ óra, ha egyáltalán találsz takarítót. Már gondolkodtam rajta, ennyiért én fogok vállalkozni takarításra, ez heti 5nap/8óra=80 ezer Ft. Nem rossz fizu.
2017. nov. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Feleségem (mert itthon dolgozik és sokan megfordulnak naponta) alkalmaz ugyan egy takarítónőt (Széki illetőségűek, de Bp-en bérelnek lakást), de nem tud minden héten jönni, mert rengeteg helyre jár dolgozni. Saját bevallása szerint neki havonta 350 ezret meg kell keresnie (mert ők ezt így kalkulálták ki). Tagadhatatlanul teherbíró, mindent megcsinál (még csak 50 körül van), van ahol csak vasal. Kb. 80 nm-t takarít 6 óra alatt, amibe még egy kis ablaktisztítás, hűtőszekrény kitakarítás is belefér.
2017. nov. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

#1

Az ismerősöd füllent, vagy teljesen hülye.

1000-1500Ft/óra a maximum, de az 1500-ban már a vasalás, esetleg a főzés is benne van, de az utóbbit már bejárónőnek nevezik.

2017. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

1-es, ez valóban totál képtelenség, bár vannak ilyen madarak, de nem ők az etalon.


Kérdező!

Mi az agglomerációban élünk olyan helyen, ahonnan az 50-es asszonyok 80%-a Budapestre jár takarítani, 1000Ft/óradíjért.

Hozzánk is jár egy asszony heti egyszer. Nekünk az a jó, ha ugyanaz jön és rendszeresen.

Ha időszakosan és mást foglalkoztatnánk, akkor mindig el kellene magyarázni, hogy mit akarunk, mit és hol talál, stb.

Az 1000Ft óradíj volt a kiindulási alap, a 80m2-es lakásunkra, 5000-et kap, mert nagyjából 5 órát van itt. Pestre is jár, ott is ennyit kap. Nálunk ha nincs sok feladat a házban, akkor összesöpri az utcát, lesepri a kinti lépcsőt, vagy kimossa a kukát.

Ha 3 óra alatt végez, akkor is megkapja az 5-öt, ha 6 óra alatt, akkor is csak 5-öt kap, mert munkafeladat van, nem munkaidő és ez neki is megfelel. 3 éve jár hozzánk, 800-al kezdte, de emeltünk januártól 1000-re.

2017. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zgyzgy ***** válasza:
51%

Én csak alkalmilag, amikor nagyobb dzsuva van, pl. ablakcsere, festés, vagy egyéb munkálatok után.


A lányoméknál heti 1x jön, 2 emeletet csinál meg, kb. 8 órára kap egy tízest.

2017. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

kedves 3.hsz!

Nálunk ilyenek az árak, ez a Balaton.

2017. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valaki tud nekem Budapesten ajánlani egy, valóban rendes, megbízható takarítónőt?
2018. jan. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!