Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Budapesten (Pesti oldalon)...

Budapesten (Pesti oldalon) heti 1x alkalommal 3000 Ft-ért mi fér bele, ha takarítónőt fogadok?

Figyelt kérdés
Gondolom 1000 Ft/óra, tehát 3 órát lenne itt. Többet nem tudnék fizetni,ezért érdeklődöm, h ennyiért lehet e takarítónőt fogadni? 60 nm-es lakás. Mennyit csinálna meg ennyi idő alatt és ennyiért?

2016. máj. 19. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy találsz. Órabér minimum 1.200-Ft és kevés óra nem éri meg, mert akkor aznapra kell még a közelben egy másik takarítási munka is. Azaz nem a 60 nm a lényeg, nem erről az oldalról kell nézni, hanem a napi bér oldaláról.
2016. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kerületben több takarítónőt is szoktak ajánlani a kerületi fb csoportban, tehát mindenképp helyi lenne az illető.
2016. máj. 19. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem kérdezed meg ott? Szerintem nem sok minden fér bele három órába. Felporszívóz, felmos, elmosogat. Max még egy mosást tud elindítani és kb ennyi. Óránként szoktak tartani 10 perc szünetet. Ezt is számold bele.
2016. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Három óra alatt végigsikálom az egész házat! 110 nm, portalanítás, porszívózás, felmosás, fürdőszoba, WC takarítás, rendrakás. Simán elég ennyi idő egy ekkora lakáshoz,még sok is, főleg, hogy rendet rakni nem szoktak a takarítónők.
2016. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát 3-4 óra alatt ha nonstop takarítok, nekem is kész a lakás rendrakással, hajtogatással, teregetéssel. Szerintem is elég. Tőlem annyi szünetet és akkor tart, amikor akar, de amiért fizetek, az nettó 3 óra munka legyen. Nekem is le kell dolgoznom az ebéd időt, amiért senki nem fizet.
2016. máj. 19. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!