Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fizetnétek valakinek hogy...

Fizetnétek valakinek hogy megcsinálja nektek a házimunkát illetve a kerti munkákat?

Figyelt kérdés
Akár rendszeresen akár alkalmanként ha épp nem értek rá/nincs kedvetek/nem tudjátok megcsinálni.

2017. dec. 4. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2017. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
69%
Ha lenne rá pénzem,a házi munkáért akkor se fizetnék.(Max. ebédet rendelnék valahonnan.)Én nem akarom,hogy egy vadidegen ott tegyen-vegyen az otthonomban, mikor nem vagyok ott.Ha meg ott vagyok,valszeg idegesítene,hogy ott matat körülöttem (bár az én vagyok.)Esetleg kerti munkáért fizetnék.
2017. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölök takarítani, úgyhogy igen. Volt egy időben bejárónőm, és most is gondolkozom rajta, hogy keresek megbízhatót. Mosáshoz, főzéshez, konyha rendberakásához nem kell, de a napi sikamika, ablakmosás, egyebek nem az én világom.
2017. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

#2 Örülök, hogy nemcsak én vagyok ilyen "bolond" :) A gondolattól is borsódzik a hátam, hogy valaki a cuccaink között turkál, hozzányúl a ruháinkhoz. edényeinkhez, stb... Azt elviseltem, hogy anyám vagy a férjem besegített vagy kitakarított, de vadidegen... hát ne.


Szóval a kérdésre válaszolva: idegennek soha.

2017. dec. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak akik ezt a gyakorlatot folytatják munkaadó és munkavállaló oldalról is. Végül is élethelyzet kérdése az egész.
2017. dec. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt feltételes mód... van állandó ember rájuk.
2017. dec. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha volna rá pénzem és rühelleném a házimunkát akkor miért ne?

Egyébként rühellem csak pénzem nincs, hogy mással csináltassam :-(

2017. dec. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A kertbe engedek be melózni egy embert máshova nem
2017. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha találnék egy megbízható, mondjuk már nyugdíjas nénit, aki talpig becsületes, csupán jól jön neki egy kis anyagi segítség, úgy én is örülnék egy kis segítségnek a ház körül. Az egyetlen gondom, hogy nehéz bárkit is beengednem az otthonomba anélkül hogy ismerném, ezért nem volt eddig rá példa.
2017. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha keresnék havi 1 milliót, tutira bejárónőt fogadnék.
2017. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!