Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek a "dolga" a gyerek...

Kinek a "dolga" a gyerek ruháit leszedni a szárítóról és összehajtogatni?

Figyelt kérdés

Az anyjáé, vagy a szülőké? A háztartási alkalmazotté? A gyereké?


Mi van, ha inkább a szárítón hagyjuk, és onnan veszi le, hogy fölvegye? És akkor nem kell hajtogatni sem.



2017. dec. 6. 06:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%

Helyettem a férjem annyi mindent megcsinál, hogy nincs szükségem rá, hogy vasaljon, mosson, teregessen:) Bevásárol minden nap és sorolhatnám. Tökéletesen működik 21 éve.

Egy korábbi.

2017. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%
11: de komolyan nincs ebbol baj, hogy utana o nem tudja hol vannak a dolgai? mert amit felesegem leszed azt en utana nem latom tobbet :)
2017. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%
Miért ne tudná, hol vannak a dolgai? Van szekrénye, abban pedig átlátható polcok.
2017. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Szerintem is jó, ha mindenki megcsinálja.


Szerintem, polókat, harisnyákat, bugyikat nem kell vasalni. Vagy igen? Volt hogy vasaltam, először, de nincs különbség, abbahagytam. Sőt, már a pólókat is akasztóval szárítom, csak a szekrénybe kell tenni. Bár vannak férfiingek, amiket kell.

2017. dec. 6. 14:58
 15/17 anonim ***** válasza:

Vasalni csak az ágyneműt konyharuhát meg a gyerek textilpelenkait csak.(ezeket amúgy is 60fokon mosom min.)

Nálunk nem kell a pólókat nadrágokat mert nem olyan munkahelyünk van ahova kellene.válfán száradnak a pólók felsok aztán hajtogatás.amúgy sem szeretek vasalni...

2017. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%

Hát mi vagyunk az igénytelenék, akik néha a szárítóról öltöznek... Van külön mosókonyhánk, így nincs szem előtt a szárító, szóval nem kapunk szívrohamot, ha onnan kell felvenni valami cuccot. Vasalni csak ritkán szoktam, amikor valami alkalom van és ki kell öltözni, és olyasmit veszünk fel, ami csúnya vasalatlanul. A hétköznapi ruháink olyanok, amiket nem kell vasalni, ha normálisan voltak kiteregetve.

A ruhákat általában én vagy a férjem szedi le, nincsenek konkrétan leosztva a feladatok, az csinálja, aki éppen ráér, arra jár, kedve van hozzá stb. 5 éves a gyerek, mostanában egyre több mindenben besegít ráadásul szívesen teszi, szóval néha ő csinálja, de akkor általában úgyis van eltéve, szóval időnként azért ránézek, hogy mit ügyködött és újrahajtogatom a cuccokat :)

2017. dec. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%

"a kisfiam nem, nem az ő dolguk"

Remélem csak trollkodik. Egyik legjobb barátnőméknél is ez a rendszer volt, kb. a cselédje volt a fiútestvérének...mehetett át munka után almozni a "kisfiú" lakását, mert ő lány. Aztán a drága szülők csodálkoztak, hogy a kisfiúk 30 évesen is egy életképtelen szaralak volt.

2017. dec. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!