Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elhárult a dugulás?

Elhárult a dugulás?

Figyelt kérdés
WC-zés után túl sok papírt használtam, így eldugult. Kefével elkezdtem kipiszkálni, szép lassan elkezded lentebb menni a víz, majd hitelen leszippantotta. Ezután 2-3x még direkt lehúztam a WC-t. Majd lezuhanyoztam, de mindig bedugom a kád dugaszát. Zuhanyzás után kihúztam, majd mikor elkezdett a víz lemenni, a WC elkezdett nagyon bugyogni, azonnal visszadugtam a kádba a dugót. Ekkor feljött egy kis bűz a padlóösszefolyónál. Újra kihúztam a dugót, a WC már nem bugyogott, de a padlóösszefolyónál kicsit hangosabb volt a megszokottnál. Újra lehúztam a WC-t, majd a kádat bedugtam és direkt engedtem bele valamennyi vizet, hogy újra csinálja-e, de már nem bugyogott sehol. Szerintetek megszűnt az eldugulás? WC papír idővel szétázik amúgy is, ha ott maradna, nem?

2017. dec. 23. 07:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Na most egy pisilés után is direkt teljesen lehúztam (egy tartály víz), majd kezet mostam és simán lement a víz mindenhol, a padlóösszefolyó és a WC nem bugyogott (hangja sem volt) és nem is volt büdös sem. Annyi, hogy a padlóösszefolyó kb. 1/4-ig volt vízzel feltöltve, WC használat után kb. a feléig ment fel, de gondolom ez normális. :)
2017. dec. 23. 07:41
 2/5 anonim ***** válasza:
A wc papír szètázik elèg gyorsan. A bugyogás azèrt volt, mert a vákum kiszívta a szifonból a vizet, a bűz is ezèrt jött vissza. Most visszatelt a szifon vízzel ès ok minden.
2017. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de azért érdemes néha a lefolyókat wc pumpával "megpumpálni" egy kicsit. Ilyen esetben is határozottan ajánlott.
2017. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy máskor is ilyen szerencséd lesz, Használj kevesebb papirt. Egy törlés után félbe lehet hajtani (legjobb átlósan) és újabb törlés lehet, sőt, ha ügyes vagy, még egy hajtás és törlés. Vagy szereltess fel egy bidét.
2017. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én hetente egyszer a fürdő takarítását azzal kezdem, hogy az összefolyóba s beleöntök 2-4 vödör vizet. nekem akkor szokott bugyogni, mikor az összefolyó és a vécécső közé bedugul a papír. ez sajnos, így megy majd a fürdő teljes felújításáig.
2017. dec. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!