Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Perwollt vagy Arielt részesíti...

Perwollt vagy Arielt részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés

Az okok /tapasztalatok is érdekelnek. :)


Én eddig a Lenoros Arielt használtam, de most csak kapszulában látom sok helyen. Azt pedig nem használok mert 30-40 fokos programon a kapszula külső része szétkenődik csak a ruhákon, nem oldódik fel.


Tegnap vettem először Perwollt életemben, vajon jó döntés volt-e? ☺



2018. febr. 3. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én most figyelmetlenségből vettem lenoros kapszit, amúgy csak "sima" color-t veszek mindig.. feloldódik a külső bevonata is hosszabb 40 fokos mosásnál.


Nekem nem jött be a Perwoll, ami nem irányadó, mert lehet, hogy neked szuperál :) tapasztalat, hogy a makacs foltokat az Ariel viszi nálam, mondjuk nem koszolja le már annyira a lányom a ruháit, mint amikor kicsi volt.

Majd írd meg, mi a véleményed ha kipróbáltad :)

2018. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Tegnap mostam egy adagot vele, nekem túl hígnak tűnik a kiszereléséhez és adagolásához viszonyítva, hamar elfog fogyni...:/ :)

Az aranyszínű repair változatról van szó. :)

Mi minden mosáshoz szórunk egy kis pohár trisót is , így minden étel-zsír-ecetes cékla folt kijön. Ezzel is kijött mint az Ariellel.

Kérdés mennyire fog segíteni a bolyhosodáson.


Én Arielből az öblítőset szeretem, tovább tart az illata mint pár különálló Lenor öblítőnek. :) Kár , hogy már alig látom azt a fajtát. :)

2018. febr. 4. 11:18
 3/16 anonim ***** válasza:

Én a sima color mellé arany lenort használok, szeretem az illatot, mert a szárítógépből kivéve is isteni az illata a ruháknak. Kicsit tartok a lenoros kapszitól. :)

Köszi a tippet, eszembe se jutott hogy adagoljak bármit mellé ha még makacsabb a folt 🤣


Nálunk illat mánia van, azért fontos, hogy intenzív legyen :)

2018. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mi is a "gold orchid", vagy mi a neve 😃 aranyszínű lenort szeretjük.

Szerintem az a legjobb :)

Lenoros kapszulában egyelőre én se bízok, az ariel kapszula féle malőr miatt. :)

2018. febr. 4. 14:52
 5/16 A kérdező kommentje:
Amúgy ha kemény a víz nálatok , meg sok nehéz foltos ruha, nektek is ajánlom a trisót. Olcsóbb megoldás mint a Calgon. :)
2018. febr. 4. 14:56
 6/16 anonim ***** válasza:
Már annyira nincsenek olyan koszos ruháink, de beesik 1-2 fűfolt.. :)
2018. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Perwollból csak a fekete ruhákhoz valót használom, a többi nem jött be. Én az arielt szeretem, szerintem az a legjobb.
2018. febr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Pont most (volt tegnap még) 1000ft-al olcsóbb az Emagon az összes Ariel 2,6 l-es. :) 2000ftért nem sok, de mondjuk ha mást nem rendeltek a szállítási költs. miatt nem fogja megérni.

Gondoltam szólok , ha már ti is Arielesek vagytok. :))

2018. febr. 5. 10:36
 9/16 anonim ***** válasza:
Kösziiii🙏
2018. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kérdező!? Milyen trisót használsz? Tényleg lehet mosószer mellé adagolni? Színeshez is? Sok foltos gyerekruhàm van. Eddig csak a mosógép tisztítására használtam.
2018. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!