Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Perwollt vagy Arielt részesíti...

Perwollt vagy Arielt részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés

Az okok /tapasztalatok is érdekelnek. :)


Én eddig a Lenoros Arielt használtam, de most csak kapszulában látom sok helyen. Azt pedig nem használok mert 30-40 fokos programon a kapszula külső része szétkenődik csak a ruhákon, nem oldódik fel.


Tegnap vettem először Perwollt életemben, vajon jó döntés volt-e? ☺



2018. febr. 3. 11:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az Engerben szoktam venni, zacskós, 500g-os kiszerelés "hip-tom trinátrium-foszfát" a neve. De igazából bárhol veszed ugyan az van benne, van mikor Rossmanban veszem, az pl gyerekzáras üveges "chemitat trisó". De a rossmanban 2x annyiba kerül.

Én minden mosáshoz adok kb. 30-50ml körül, ruha mennyiségtől függ, és minden fajta ruhához, egyikben sem tett kárt. Nekem pl a vízkövet is kipucolja a gépből, mert a kád alja tele van néha vízkő darabokkal.


Próbáld ki szerintem, mosogatáshoz is jó zsíroldó.

2018. febr. 6. 20:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Köszi szèpen.
2018. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
En most a Perwollt probalom ki, hogy miert is, a ruhaknak ha napfeny eri oket, vagy kis izzadsag az Arielnek fanyar szaga van. Erzodik az az ipari szagtalan szag, ami a flakonbol arad, csak ugye hirtelen sokkal eroteljesebben. Tancolas utan leveve a polot a testemnek ehhez kepest rozsaillata volt. A foltokkal nem lehet mit tenni, ahhoz mas is kell, pl. Vanish oblites stb. Az alap foltokat sztem alapvetoen mindegyik kiveszi, kulonben egybol bevonnak a termeket.
2018. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Ja es a tancpartnerem megszolt ezert, szoltam ugyan az Arielnek, hogy valami nincs rendben. Angliaban pl. folyamatosan Arielt hasznaltam az oblites kiszerelest, amit itt nem lehet kapni, es sosem volt baja a ruhaknak.


Kikuldtek egy color-osat, nekem egy color white volt, de a hatas hasonlo. A Perwoll kicsit illatra hasonlit az oblitohoz, ugyhogy csak nem nyulok melle. Arban sztem ugyanott vannak.

2018. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó! Melyik szinű Pervollt használod? Fehérekhez gondolom h a fehért de a színes rucikhoz melyiket?
2018. ápr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A kapszulűás hülyeséget el kell felejteni.

Perwollból a fehér és a piros kell. Minek tárolnál otthon pluszban még ugyanazt?

2019. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!