Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Silan kókuszos öblítő: vélemén...

Silan kókuszos öblítő: vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Eddig csak Lenort használtam,de megszagoltam Rossmannban és nagyon tetszik az illata. Mennyire tartós? Puhák lesznek a ruhák? Milyen mosószert használtok mellé?

2018. ápr. 1. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt vettem most.Eddig ennek érzem legjobban az illatát,szerintem ennél is maradok.Folyékony mosószert használok mellé,sima Tomit.
2018. ápr. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Semmilyen öblítőtől nem lesznek puhák a ruhák, hanem merevek.
2018. ápr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg öblítőt próbáltam és csak a szárítógéptől lettek puhák a ruhák...

én is gondoltam ezen az öblítőn, legközelebb kipróbálom :)

2018. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon csömör az illata. De az én véleményem nem mérvadó! :) (ariellel, tomival és bonuxxal is próbáltam)
2018. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Mit értesz az alatt, hogy "nagyon csömör"? Nagyon erős? Mennyi ideig érezhető ez az erős illat?
2018. ápr. 4. 23:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
tartós! De nekem tolakodik..
2018. ápr. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Brutál "márcos" az illata, nagyon édes, émelyítő, szerintem borzalmas öblítőben ez az illat. A férjemnek mondták is a munkahelyen, hogy ráömlött a kókuszlikőr?:)
2018. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és nagyot csalódtam, egészen émelyítő, tényleg. A ruha puha lett és az illat is tartós, de... valóban, annyira tolakodó, hogy nem is értem már azokat, akik a Lenor erősségét, tartósságát kritizálják. Vissza fogok térni a sárgára, vagy a kékre, vagy a zöldre... Az legalább nem okoz hányingert...
2018. máj. 27. 22:48
 9/10 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak üzenném, hogy az előző kommentemmel őt nem szeretném bírálni: mindenkinek más jön be, és több tényezőtől függ, hogy milyen lesz a végeredmény a ruhán (mosógép típusa, program, egyéni ízlés :) )
2018. máj. 27. 22:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Régebben sorozatban egymás után ezt vettem. Mivel tartós és én birom ezt a féle édes illatot. Ráasul elvileg káros adalékoktól mentes.

Azonban miután átestem a fránya covidon, a posztcovidos orrommal már egész másnak érzem, fura módon számomra kellemetlen szaggá vált.

Más illatú öblítővel ezt nem tapasztalom. Mármint olyannal, amit covid elött sosem próbáltam.Már csak azokat birom.

2022. máj. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!