Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csináltok ha nincs kedvete...

Mit csináltok ha nincs kedvetek takarítani, pedig nagyon kellene?

Figyelt kérdés
Néha olyan nehéz hozzákezdeni,azt sem tudom hol kezdjem,mihez kapjak.
2010. jún. 12. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Átteszem holnapra és igy tovább.
2010. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tesztelem a család kosztűrő képességét! :))
2010. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kitakarítok máskor :D....a kosz magától nem fog eltűnni :) minél előbb neki állsz annál hamarabb végzel:)!
2010. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%
Leírom egy cetlire, hogy mit kellene megcsinálni. Motivál, ha a listáról 1-1 dolgot ki tudok húzni. Lehet, hogy nem is csinálok meg mindent egy nap alatt.
2010. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ráveszem magam és nekiállok :D
2010. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
eltolom egy nappal, ha akkor sincs kedvem, akkor csak kis dolgokat csinálok meg egyszerre pl mosogatás
2010. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én bekapcsolom a kedvenc zenéimet, és nekikezdek. Nekem is eléggé nehéz sokszor, mert délután van sulim, délelőtt el kell kezdenem bevásárolni, meg elintézni a dolgaimat, és utána csak kicsi időm van, mondjuk ha akkor tudom hogy párat megtudok csinálni akkor neki kezdek, de általában este szoktam. Szóval kedvenc zene, és már kezdődhet is!
2010. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Takarítónőt hívok?
2012. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!