Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi lehet ez ha nem dugulas?

Mi lehet ez ha nem dugulas?

Figyelt kérdés
A mosogato lefolyojabol kb fel liter viztol olyan mintha dugulas lenne mert nem folyik le.de alul szetszedtem a azokat a kanyargos csoveket de semmi nem dugitotta el.utana a falban levo csovon kb masfel meterig leengedtem csogorenyt de semmin nem akadt el.szamomra ez relytely.

2018. máj. 25. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokszor még a szifon előtt eldugul. Szerelj le mindent alul, világíts be a mosogató szekrénybe, majd ott ahol elindul a víz lefelé-ott nézz be. Lehet hogy nem fogsz látni semmit.
2018. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megneztem de ott sem latom hogy el lenne dugulva.
2018. máj. 25. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Még egy valami. A szifonba belemenő függőleges cső meddig ér? Nem fekszik pont a szifon aljára? Mert akkor alig van helye a víznek. 2-3 centit le lehet vágni.
2018. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fekszik az aljanal megneztem.de eddig is minden igy volt ezert sem ertem mi tortenik.
2018. máj. 26. 00:27
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha leszereltél mindent és a vezetékbe öntesz vízet, akkor dugul, vagy lefolyik szépen?
2018. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lefolyik ugy rendesen.csak ha visszarakom akkor nem
2018. jún. 4. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor pedig ott lesz a dugulás. Vagy a büzzárónál elszúrtál valamit és túl kicsi a rés ahol átfolyhat a víz.

Vegyél egy új szifont, kb 1000ft... ne szenvedj vele.

2018. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!