Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mikortól számít valaki tisztas...

Mikortól számít valaki tisztasági mániásnak?

Figyelt kérdés
Én mindennap takarítok :szellőztetés portalanítás porszívózás fel mosás szőnyeg pucolás. hetente ablak pucolás ágynemű húzás. Fürdő szoba rendbe tétele és a konyha udvar. (ha másnál vagyok és nincs rend idegesít) köszi válaszokat.
2018. júl. 14. 00:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Tisztaságimániás *(bocsi a telóm ki javít)
2018. júl. 14. 00:50
 2/9 anonim ***** válasza:

"Én mindennap takarítok :szellőztetés portalanítás porszívózás fel mosás szőnyeg pucolás. "


Nagyon helyes. Én is. Jól meg is fizetnek érte.

2018. júl. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jan 1. után annak számít
2018. júl. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha minden nap porszívózol, akkor tisztaságmániás vagy. Hetente egyszer elég. Felmosni is, kivéve, ha kiborul valami. Ablakot nme kell hetente pucolni. Ágyneműhúzás elmegy hetente, én kéthetente szoktam. Hogy van erre időd?
2018. júl. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szőnyeget minek pucolsz minden nap?

Nem elég csak porszívózni?Dolgozol , tanulsz vagy otthon vagy gyeden?

2018. júl. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azert en valahol irigyellek is, mennyi tengernyi idod van erre a sok felesleges takaritasra :)
2018. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amugy kinek mikortol. Neked ez teljesen normalis, es az az igenytelen, aki ennel kevesebbet takarit. Masnak meg te vagy tisztasagmanias. Nem vagyunk egyformak. Torveny vagy rendelet meg nem szabalyozza ezt, vagyis nincs norma, amihez az emberek alkalmazkodhatnanak ebben a kerdesben. Igy aztan marad az, hogy kinek mennyi takaritas esik jol, ki mekkora rendben (vagy rendetlensegben) erzi jol magat.


Szoval nyugi, takarits annyit es olyan gyakran, amennyire szukseget erzed, es ne foglalkozz azzal, hogy ki mit szol hozza. Elvegre nem nekik takaritasz, hanem magadnak.

2018. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy mit teszel, hogy 1 nap alatt a szőnyeged megszárad? mert nálam minimum 2-3 nap kell, hogy tökéletesen száraz legyen.
2018. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És mi történik a szőnyeggel, hogy minden nap puculni kell? Minden nap kiöntesz valamit? A 3-4 porszemet, ami ráhullik egy nap, a porszívó is elintézi. Elég sok pénzt is pazarolhatsz erre a felesleges takarításra. Nincs valami pszichés betegséged? OCD vagy hasonló?
2018. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!