Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért pisili össze a férfi a...

Miért pisili össze a férfi a WC-t?

Figyelt kérdés
A Ti párotok után is pisis a WC? A WC kagyló előtt is szokott lenni pár csepp és mellette a falon is látszanak foltok. Ennyire sok vizeletcsepp kicsapódik a WC-ből? Bár elég magas, majdnem 2 m, de ennél ügyelhetne jobban a tisztaságra vagy nekem az sem lenne férfiatlan, ha itthon leülne a WC-re.
2018. nov. 10. 17:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
Az én párom teljesen magától ráül, mert ő is rájött, hogy akárhogy ügyel, néha mellémegy, de nekem az is OK lenne, ha feltakarítaná, ez az ő döntése.
2018. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
47%

Azzal is baj van, hogy ha alapbol az átmenetes wc van, nem az aminél csak egy lyuk van lefele, hogy ugye ott bárhova is céloz az ember víz van és ugye az fröcsköl. Pl nem tudom locsoltál e már?? Ha valami megtöri a vizet pl egy szilárd tárgy akkor kicsit fröcsköl, ha vízbe érkezik egy víz sugár akkor még jobban fröcsköl. Ez ellen sokat nem tudsz tenni. Hiába célzól jól és hiába nem megy melle egy csepp se, a víz ami a wcben van az fröcskölni fog.

Ha nehezedre esik elhinni fogj egy locsolót és próbáld ki (bár pisilésnél vékony a víz sugár, de erős, nem úgy mint a locsolónál, de fogod látni mit beszélek)

2018. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%
Nekem akkor "csöpög" mikor lerázom. Főleg ha kicsit beteg vagyok. Nálam alap, hogy letörlöm illetve gyakran takarítom, áttörlöm a WC-t.
2018. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Alain Delon ***** válasza:
71%
9: Akkor neked lelóg annyira, hogy ne slagolj össze mindent.
2018. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
57%

#13

Minek rázogatod? Miért nem törlöd meg? A férfiaknak sem tilos és nem lesz sáfrányos a gatya!

2018. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, milyen a párom után a WC, mert nem járok be a fürdőszobájába. Különben piszoárja is van.
2018. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
62%

Különben a piszoárt az adott ember magasságához tudod igazítani, a vízszerelő oda köti be, ahova kéred. A WC-csészét is meg lehet emeltetni, ha az a hobbija a 2,5 méter magas embernek, hogy WC-kagylóba pisiljen állva.

Sose értettem, mért nem használják az emberek az ergonómiát, ha már van.

2018. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem sikerült meggyőzni a férjem, hogy üljön rá :-( Arról sem, hogy akkor ő takarítson. De szerencsére nem fröcsköli szét olyan nagyon, látom rajta, hogy nagyon figyel, persze néha történnek kisebb balesetek, pláne reggel.
2018. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
19%
Brühühü, miert pontoztatok le azert mert belelog majdnem a vizbe a farkam es nem tok ukve pisilni? Idiotak.
2018. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
20:47 : Akkor jobban teszed ha felállsz, a vége úgyis elég alacsonyan lesz! :) Ne haragudj, de ennél már idősebb vagyok... :)
2018. nov. 10. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!