Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csinálsz azokkal a ruhákka...

Mit csinálsz azokkal a ruhákkal, amelyeket egynél többször hordasz?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt a cipzáros felsőket, "kimenős" nadrágot, vagy éppen az otthoni melegítőt, amik még messze nem olyan koszosak, hogy mosni kelljen őket, de azért a szekrénybe sem szívesen akasztod vissza.


Hol tárolod?


2018. dec. 7. 19:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A bejárati ajtó mellett mindenkinek van egy saját sokas fogasa, plusz a fürdőszobában is és a szobák ajtaján is.

Ami nem fér ide, az a szinte sosem használt fotelemben és a 2 matracos ágyamon van. Néha átnézem a ruháimat, de bámulatosan sokat tudok használni "egyszerre", ha nem találok pulóvert, fogok másikat...

2018. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem van egy szennyestartó a sarokban, az ajtó mögött (nem látszik) annak a tetején vannak úgy összehajtogatva, mint a szekrényben, egymáson, kupacban.
2018. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Metionin ***** válasza:
Nekem a szekrénysor vége és a fal között van egy ilyen pelenkaszárító, arra vannak felakasztva vállfákon.
2018. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Előtérbe szerelje fel akasztókat. Vagy szobaajtóra. Mi oda akasszuk fel ezeket.

Én személy szerint nem szeretem, ha a széken van, vagy a fotelon, mert zavaró. Legyen inkább felakasztva valahová (szerintem).

2018. dec. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Gardrobban egy külön polcon tárolom őket, vagy inason.
2018. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A fürdőszoba ajtón belülről van fogasunk. Ezeken lógnak a pizsamák, köntösök és az otthoni ruhák. Udvari játszós nincs, mert lakásban lakunk.

A nadrág, pulcsi, amit felvennénk még esetleg többször, azokat szobainason tartjuk a gardrób szekrény mellett.

2018. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mosógép tetejére hajtom őket.
2018. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!