Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szárítógép tartálya mennyire...

Szárítógép tartálya mennyire telik meg egy adag ruha szárítása alatt? Alig lesz benne pár csepp, vagy szinte tele lesz?

Figyelt kérdés

Ha kevés lenne benne, akkor nem az a kérdés, hogy hány adagonként ürítitek, hanem hogy kb mennyi víznek kéne lennie a tartályban egy adag után.

Normál adag ruha, mosép után, elég vastagok, itthoni melegítő + pulóver.


Pár napos a gép, és szerintem nem jól működik, de a szakszervizzel nem jutottam dűlőre, az előbb hívtam őket.



2019. jan. 14. 14:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ennyire visszacsomagolom, de pl az aljára nem tudom rátenni a hungarocellt.


Persze, hogy nem jó a jelenlegi állapot, de félreértesz.

Nem akarok magamnál tudni egy pár napos, javított gépet.

Elálltam a vásárlástól, ők majd szervizelik, ahogy akarják, és eladják tört áron.

Egyébként megvan a hiba, a szivattyú nem működik. A vizet kipörgeti a ruhából, csak nem nyomja fel a tartályba.

A szerelő is azt javasolta, inkább álljak el, ha van lehetőségem.

És a második ügyfélszolgálatos már azt mondta, hogy a csomagolással sem kell bajlódnom, nem az én dolgom. Az a 14-60 napos elállásra vonatkozik, nem arra, ha hibás a termék.

2019. jan. 16. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!