Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek mennyire lehet...

Kicsijány kérdése:

Szerintetek mennyire lehet rossz együtt mosni a macskának a cuccait és a ruhákat vagy a labtorlot és a fehérneműket? Fertőtlenít a mosógép?

Figyelt kérdés
Nem én mosom őket össze. Ha rajtam múlna macska se lenne a lakásban. Terhes vagyok és ráadásul allergiás a macskara.
2019. jan. 15. 16:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Lábtörlőt fehérneművel mosni???? Fúj ez gusztustalan!

De a saját cuccaidat miért anyósod mossa?

Inkább kézzel mosnék a patakban minthogy abba a mosógépbe betegyem a ruhámat. A macskaszőr ki sem jön a mosógépből. Nem beszélve az egyéb dolgokról. Át kell fertőtleniteni az egész mosógépet, vagy vegyetek ehelyett egy másikat, a mostani meg legyen a macskáké meg anyósodé.

2019. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mert nem tudtam hogy ő ilyen meg hogy abba mossa a macska cuccait. Nem is láttam ezt. Hanem ő maga mondta. A labtorlos dolgot is akkor láttam mikor kiteregettem. Kb fél éve lakok itt. És mivel dolgoztam is igy nem láttam h o mit mivel mos. De fogok neki ma szólni. Ha nem változik a helyzet akkor valószínű h el költözünk.
2019. jan. 16. 08:02
 13/16 anonim ***** válasza:
Mennyire lehet rossz?! Ettől rosszabb nem is lehetne! Undorító! A mosógép nem fertőtlenít, még ha magas hőmérsékleten 60-90 °C-on mos, akkor is maradnak élő bacilusok benne (meg a ruhákban is). Anyósodnak nem sok esze van! Hogy lehet ennyire igénytelen valaki?! Én biztos nem hagynám, hogy az én holmijaimat mossa! Aki ilyenekre képes, az másban pl. főzésben, takarításban sem túl igényes. Még a főztjéből se ennék!
2019. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mostmar külön fogunk mosni..
2019. jan. 17. 09:30
 15/16 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem miért mosatod vele egyben a saját ruháid?

A sajátját meg úgy és azzal mossa amivel akarja, akar undorító akár nem.

2019. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mert nem tudtam hogy ilyeneket csinál??! Talán azért! Nyilván ha tudom akkor nem mosunk együtt. Ennyire hülye nem vagyok. Jó lenne gondolkodnal is mielőtt írsz!
2019. jan. 24. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!