Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Segítség! Hogy takarítsak ki?

Segítség! Hogy takarítsak ki?

Figyelt kérdés

Van 3 kismacskám, akik sokszor nem az alomba végzik még a dolgukat és egyszerűen már undorítónak érzek mindent itthon. Minden alkalommal felszedett a kaksit vagy a pisit, utána feltörlök. Holnap már új felmosót veszek, mert ezt egy halom fertőzésnek érzem. De egyszerűen nem tudom, hogy lehet úgy kitakarítani, hogy tisztának tűnjön minden. Az új felmosóval és valami vegyszerrel (ilyet is mondjatok lécci, eddig főleg ecetet használtam, de az már nekem kevés) alaposan felmosok, de nem tudom hol van épp kaki folt, amit esetleg széthordtak, így olyan, mintha csak kenném mindenhová.

Van valami ötletetek? Már nem bírom ezt.

21/L


2019. jún. 27. 12:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni Domestosos törlőkendőket, mi először vévépapírral felszedjük, utána törlőkendővel áttöröljük a helyét. Én biztosan nem takarítanám azzal a felmosóval, amivel a konyhapadlót is feltörlöm. Nem vagyok az eldobható törlőkendők híve, mert feleslegesen terhelik a környezetet, viszont ilyen esetekben magasan győznek higiénia szempontjából.
2019. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
25%
Távol álljon tőlem, hogy megbántsalak hisz nem is ismerlek, de erre akkor kellett volna gondolni amikor három macskát befogadtál a lakásba :(
2019. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem kéne macskát tartani, pláne nem bent.

Járnak mindenhova, már ha nem fix benti, eszik a patkányt meg társai, mégis a kutyát kell oltani minden félére aki fixen itthon van és azt eszi, amit tőlem kap...

Macskahúgy olyan büdös hogy majd alapig szét kell verned a házat mert úgy beissza.

Ki velük a kertbe ott piszkoljanak..

Üdv,


Egy kutyás, aki beengedi a szobatiszta kutyát néha :D

2019. jún. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Egyrészt, ezek kicsi cicák, az utcán találtam őket, nem hagyhattam, hogy ott haljanak meg!

Másrészt nem volt eddig cicám, de ha meg is tartom őket, bent lesznek csak, az a normális... Nem a macskákkal van a baj, a takarításban kértem segítséget.

2019. jún. 29. 17:24
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Így jár, aki elkényeszteti a macskákat. Orvos látta egyébként őket? Mert azt remélem tudod, ha csak úgy az utcán találtad, akkor komoly fertőzést kaphatsz, főleg ha lappangó betegség van bennük...
2019. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Úristen, hogy mindenki a macskákkal van elfoglalva, hihetetlen. Természetesen voltak orvosnál és még lesznek is hamarosan! Amúgy ha tudod mivel vannak elkényeztetve, akkor szólj már légy szíves, mert fogalmam sincs...
2019. jún. 30. 19:34
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Azzal vannak elkényeztetve, hogy nagyon szabadjára engedted őket. Ha odasz(a)rnak a kanapéra, akkor mit csinálsz?

Mert ilyenért alapjáratban egy kiadós verés jár(na). Majd abból tanul(ná)nak.

2019. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Ha a kanapéra szarnak, akkor kisikálom. Nagyon fain ember lehetsz, ha neked az a normális, hogy egy állatot megversz, ha nem úgy csinál valamit, ahogy te akarod.

Majd megtanulják, hogy az alomba kell menni. Most 2 napja már csak 1-1 pisifoltot találtam. Egyre ügyesebbek.

2019. jún. 30. 21:43
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Te dolgod, nekem mindegy. Majd a kárpitot is leszabják a foteledről. Akkor majd veszel újat 100+ezer Ft-ért?
2019. jún. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ha most arra gondolsz, hogy azon élezik a karmukat, akkor persze, veszek majd újat. Ha már használhatatlan... De amíg csak nem szép, addig nem fogok rajta hisztizni. Nekem ugyan soha nem volt macskám, de tesómnak van már úgy egy éve. Nála is láttam, hogy néz ki egy bútor, amit használ a cica. Túl lehet élni.
2019. júl. 1. 10:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!