Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Segítség! Hogy takarítsak ki?

Segítség! Hogy takarítsak ki?

Figyelt kérdés

Van 3 kismacskám, akik sokszor nem az alomba végzik még a dolgukat és egyszerűen már undorítónak érzek mindent itthon. Minden alkalommal felszedett a kaksit vagy a pisit, utána feltörlök. Holnap már új felmosót veszek, mert ezt egy halom fertőzésnek érzem. De egyszerűen nem tudom, hogy lehet úgy kitakarítani, hogy tisztának tűnjön minden. Az új felmosóval és valami vegyszerrel (ilyet is mondjatok lécci, eddig főleg ecetet használtam, de az már nekem kevés) alaposan felmosok, de nem tudom hol van épp kaki folt, amit esetleg széthordtak, így olyan, mintha csak kenném mindenhová.

Van valami ötletetek? Már nem bírom ezt.

21/L


2019. jún. 27. 12:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Macska tartás alapja: Kaparófát kell tartani.
2019. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszi a jó tanácsot, de tudom.

Egyébként ha van kaparófa, a macska akkor se feltétlenül csak és kizárólag azt használja.

2019. júl. 1. 11:35
 23/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, jól letámadtak a macskával...

Én is sima domestost használok.

Nekem 4 cicám van.

2019. júl. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Sanytol is jó klórmentes.

Megnőttek már a macskák, használják az almot?

2019. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Szépen használják már, egy ideje nem végezték máshol a dolgukat. :)
2019. júl. 20. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!