Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győrből hova tovább?

Győrből hova tovább?

Figyelt kérdés

Szeretnék új helyre költözni. Egyrészt 26 év elég volt itt, vágyom az újra, másrészt nagyon meguntam az egész várost és a megyét.


Na most tisztában vagyok vele, hogy Győr az álomváros sokaknak és a lehetőségek tárháza, de nekem már csömölletem van az egésztől.


Szüleim itt akarnak "tartani", pénzzel is segítenének saját ingatlanban, de hallani nem akarnak arról, hogy MO-n belül máshova költözzek. Viszont én nem szeretem az ilyen "zsarolós dolgokat", ezért élném a saját életem.


Ami élből kizárva az egész Pest megye, nagyon nem vonz, meg méregdrága is ingatlanok terén.


Mivel nagyon szeretem a dombos, erdős részeket ezért Pécsen gondolkodtam, pontosabban valami megyeszékhelyhez közeli településen, akár domboldalban később egy ház.


A másik Debrecen, viszont annyira nem tetszik a síkság, viszont a város meg lenyűgöz, nagyon tetszik. Állítólag nagyon fejlődik, tele lesz munkalehetőséggel. Nyilván ez az ingatlanárakat is felveri eléggé.


Biztosan nem a városban vennék ingatlant, annyi pénzem nincs és nem is lesz valószínűleg, de ott dolgoznék, szóval nem utolsó szempont.


Keleten igazából a többi hely nem nagyon érdekel, mivel hallásból tudom, elég zűrösek... Szeged még megmozgatta a fantáziámat, de ott nem voltam, és állítólag kevés a munka, ami elég nagy gond.


Raktárosként/targoncásként szeretnék dolgozni.


Ötleteket/tanácsokat szívesen fogadok, akár azoktól is, akik a fent említett helyeken élnek.


26F


2019. júl. 30. 14:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, arra nem gondoltál, hogy a nyugati határ mentén délebbre menjél? Szombathely, ilyesmi, nem sokat tudok róla. Én amúgy a szüleiddel értek egyet. Ami fontos, hogy dacból ne költözz! Mi ki akartunk menni külföldre a párommal, csakhogy szétmentünk, és - remélem egyelőre - itt maradtam. A városon belüli költözés (vagy környező településrw), nem frissítene fel? (gondolom nem, de azért megkérdem, mert néha az is jot tesz).
2019. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, gondolkodtam speciel pont Szombathelyen, sokat nem tudok róla. Állítólag elég jó, tiszta város, de sok minden nem vonz oda.


Ingatlanárak ott is az egekben vannak a határ miatt.


Veszprém nagyon jó és szép, de itt is egekben az ingatlanárak.


A költözést annyira nem nevezném dacnak, egész egyszerűen belefáradtam itt a dolgokba. Úgy volt párom ide költözik és itt kezdünk valamit, de nem működik sem ez a dolog, sem köztünk a kémia.


Az ember életében néha bekövetkezik, hogy valami teljesen újra vágyik, én most ezt érzem, hogy erre van szükségem, ez hozna ki a depressziómból.


Az, hogy Győr most ennyire megy, engem nem boldogít, ha már csömölletem van az egész várostól, undorral megyek be.


Sajnos senki nem támogat abban, hogy belföldön máshova költözzek. Elég lenne néhány szó, de ha az ember a szüleitől nem kapja meg, akkor magára van utalva teljesen. Nem kell pénz meg semmi, csak tényleg sokkal jobb lenne úgy elmenni, hogy az embernek azt mondják, próbálj szerencsét, hátha ott jobb életed lesz, és helyre jössz stb.


Én hiszem, hogy vannak még itt belföldön lehetőségek, főleg ha az ember feltalálja magát.


Nagyon szép ország ez, csak az emberek mentalitása teljesen tönkreteszi.

2019. aug. 5. 11:02
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdező az árak az egekben? Ha Győrben van ingatlanod, ha eladod vígan veszel akárhol (kivéve talán Budapestet) egy másik - talán kisebb de jobb - ingatlant... Én maradnék a Dunántúlon, főleg az említett Veszprém és Szombathely közül valamelyikben, az őrség nagyon szépnek tűnik és sok a kicsi hegyi falu, közel a városhoz.
2019. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Semmim nincs, nemhogy ingatlanom. Annyi pénzem van hogy mashol elinditsam az életem...
2019. aug. 13. 08:52
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem biztatnak, mert reálisan látják az országban a kilátásokat. Nem hinném, hogy ellened irányul, ne vedd személyeskedesnek.

Most a motivációdtol függetlenül.

2019. aug. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!