Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha nem lenne elég pénzed...

Ha nem lenne elég pénzed pesti ingatlanra, törzsgyökeres pestiként lemennél vidékre?

Figyelt kérdés
Pl Tudnál venni egy korrekt állapotban lévő kádár kockát egy nyugat magyarországi községben a meglévő pénzedből, hitel nélkül. Leköltöznétek?

2019. aug. 8. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha lenne a kepzettsegemnek megfelelo es megfizetett munka, akar le is mennek. De mivel se munka nincs, se meg nem fizetik videken ami van, nem.
2019. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Barnabas333 ***** válasza:
65%

1es leírta. De csak 2005 óta élek itt és nagyon vissza mennék a szülő városomba de nem lehet megélni ott.

Volt olyan érettségis osztály társam aki visszament, de 2 év után újra a fővárosban kötött ki.

Sajnos vízfejű nagyon ez az ország...

2019. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

A gyerekek hová járnának iskolába? Mi hol dolgoznánk?

Nyugat-Mo. pedig nagyon drágák az ingatlanok.

2019. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Törzsgyökeresről még nem hallottam, de én tősgyökeres pestiként mégis az agglomerációban élek és jól elvagyok itt.


A kérdés apróbetűs részéhez: igen, leköltöznék, ha a megélhetési bevételszerzésben nem hátráltatna. Azaz távmunkából, passzív jövedelemből élek vagy ott apnék melót.

2019. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Pesti belvárosi lakásom van és vidéken élek, önként és dalolva.:)

Pestre csak azért járok időnként, hogy meglátogassam néhány barátomat és megnyugtassam magam, hogy jól döntöttem a kiköltözéssel.

Munka meg már mindenütt van, lehet nem az utcában, hanem ingázni kell érte, de egy pár ideírogató "arisztokratának" ez elképzelhetetlen.

2019. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Mi most költözünk. Az agglomerációba és nem vészes a bejutàs a belvárosba, de megvisel a költözés pedig tetszik az új hely, tudom, hogy jó lesz ott nekünk, tudom, hogy itt soha nem lett volna kertes házunk, de imádom budapestet és nagyon fognak hiányozni az itteni mindennapok.
2019. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

#6

Meg fogod szokni, másnál is így van először!

Aztán egyszer csak rácsodálkozol amikor Budapesten jársz, hogy jéééé! alig várom, hogy hazaérjek a házamba!:)

2019. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
7: Igen, de nincs szúnyog? Engem az tart vissza.
2019. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon valószínűtlen. Itt van a család, munka, iskola, szórakozási lehetőségek. A család másik fele keleti irányban.

Ha minden kötél szakad, talán Keszthely környéke szóba jöhetne, de egy mindentől távoli kis falu semmiképp.

2019. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én épp ilyen helyzetben vagyok. Sajnos, nincs elég pénzem ahhoz, hogy Budapesten vegyek lakást (egész életemben itt éltem), így erősen gondolkozom vidéki nagyvárosokban. Amennyiért ott korrekt állapotú lakást kapok, abból itt Pesten max. egy 18 nm-es szuterén "lyukat".

Senkim nincs, egyedülálló vagyok és jelenleg munkám sincs, így gyakorlatilag mindegy lenne, helyileg hol élek. Persze nem eldugott falvakban gondolkodom, ahol aztán végképp nincs munkalehetőség, hanem nagyvárosokban, mint pl. Pécs.

Nem tudom, meg merem-e lépni, de lehet, hogy muszáj lesz, mert albérletben csak fogy a pénz és végül a büdös életben nem lesz már saját lakásom.

2019. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!