Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mo. -on belül melyik vidéki...

Mo. -on belül melyik vidéki nagyvárosba érdemes költözni?

Figyelt kérdés
Budapesti vagyok de megmondom az őszintét hogy kicsit unom már az itteni nyüzsgős életet ezért szeretném megpróbálni a vidéki életet viszont olyan helyen ahol megvannak a normáis körülmények..Gondolok itt munkára vásárlási lehetőségre orvosi ellátásra...
2019. aug. 18. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Általánosan sehová. De ha konkrét igényeid, feltételeid vannak, akkor már lehet keresni.
2019. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk a nyugati régió elég szimpatikus illetve a balaton északi part környéke igaz az csak nyáron szép..Nincsenek nagy igényeim csak olyan helyre szeretnék menni ahol van élet is a csend mellett...
2019. aug. 18. 20:00
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sopron, Pécs, Szeged, Veszprém, Vác, Kőszeg, Szombathely.... Stb
2019. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért mondják sokan a keleti régióra hogy le van szakdva ? Ezt sose értettem...Voltam Debrecenbe meg Nyíregyházán és nekem nem úgy tűnt mint ami le van szakadva..
2019. aug. 18. 20:27
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen és Nyíregyháza egy-egy sziget, de alapvetően a megyeszékhelyek elég jók, inkább az ország nyugati részén (jobban iparosodott, gazdagabb).
2019. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Déli részre csak akkor, ha szeretsz keveset keresni. Szegeden a minimálbérnél nem igen adnak többet
2019. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
75%
Sopronba érdemes költözni minden szempontból!
2019. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Megyeszékhelyek. Munkádtól is függ.

Nem mindenhol van sok lehetőség.

Győrt mostanában sokan dicsérik.

2019. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
75%

Sopron,Győr,Szombathely,Veszprém,Siófok,

Általánosságban ha Vas vagy Győr-Moson-Sopron megyébe költözöl akkor nagyon mellé nem lőhetsz.

2019. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kerti munkás vagyok igazából most pesten egy autós cégnél csak hát a pénzem az nevetséges...Dorog volt számomra még szimpatikus..Fehérváron voltam a napokba az annyira nem jött be...
2019. aug. 18. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!