Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hova lenne érdemes költözni?...

Hova lenne érdemes költözni? Közeli rokonság vagy jobb körülmények?

Figyelt kérdés

Szeretnénk párommal 1-2 éven belül vásárolni egy lakást. A párom a családja közelében szeretne borsodban maradni és lakni. Én az a helyzet, hogy már nagyon szívesen költöznék innen más felé. Ha mindenképpen kelet akkor Debrecen esetleg, vagy pedig nyugatra. Jártam ott és azt látom, hogy ott minden lényegesen jobb. Pl. tömegközlekedés, szolgáltatások(boltok, iskolák..), szebb utcakép, meg a népesség összetétele.. :/

Igazából én már nem érzem magamat jól borsodban.

Gyermekként még jó volt, de ahogy egyre jobban látom a hátrányait már sajnos kevésbé van kedvem.

Nagyon szeretem a páromat és tudom nála jobbat nem találhatnék és nem is szeretnék.

De nagyon vívódom.

Szerintetek jogosan vannak bennem ezek az érzések? Mit tennétek a helyemben, ha a párotok nem veszi fontolóra sem az odébb költözést, hiszen a szülei és a testvérei is ott laknak és neki a család a minden.

Szerintem is fontos a család és nagyon szívesen látogatnám őket akár 2 hetente. Meg amikor csak lehet hosszabb időre.

De én azt szeretném, ha egyszer vállalunk majd gyermekeket. Ők nekik ne kelljen azon vívódniuk, hogy messzire kell tőlünk költözni, mert ők nekik esze ágába se lesz maradni, hanem mennek a jobb körülmények felé.



2019. szept. 8. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
En azt latom a leveledbol hogy te egy forintot nem adsz bele a lakasvasarlasba, tehat maradj csondben es orulj hogy nem kell alberletet fizetned.
2019. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem úgy van ahogy írod.

Ugyanannyi félretett pénzünk van és ugyanannyit is keresünk.

Tehát felesbe vesszük.

2019. szept. 8. 22:59
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek mennétek vadidegen környezetbe messze a rokonoktól, barátoktól, ismerősöktől?
2019. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mindentudó99 ***** válasza:
91%
Ne hagyd magad. Kit érdekelnek a rokonok. Azokat lehet látogatni. Borsodról nem sok jót hallok a munkatársaimtól. Én nem ott kezdenék új èletet a helyedben. Bővebben is kifejteném de még rámfognák hogy rasszisza vagyok.
2019. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 mondd ki, tele van Borsod cigányfajzatokkal...


Munkalehetőségek a béka segge alatt, közlekedés nulla, és úgy általánosságban egy-két települést leszámítva egy pusztulat.


Természeti környezete viszont nagyon gyönyörű. De ebből megélni, és biztonságban nem lehet...


De szerintem Hajdú megyét is hagyd a fenébe, kva drága hely lett és semmivel se jobb mint Borsod. Talán munka több van.

2019. szept. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mordor az nem jó , de dúnántúl is változni fog mert a szapórítógépezet az működik. gyerekeid egy jóval putrisabb világban fognak felnőni mint ami most van
2019. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Mondd meg a párodnak, hogy Borsodból, Szabolcsból addig kell nyugatra menni, amíg lehet. Ha lesz is valami fejlesztés arrafelé, az nem mostanában lesz. Nagyon kényelmes a család közelsége, de évtizedes távlatban kell gondolkodni és hosszútávon a biztos megélhetés, civilizált környezet, ellátások sokkal fontosabbak, mint a család közelsége.
2019. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"a párotok nem veszi fontolóra sem az odébb költözést, hiszen a szülei és a testvérei is ott laknak és neki a család a minden."

Nem lennék együtt anyuci pici fiával. Bújjon vissza a kiságyba, és kiabáljon anyunak, hogy vigye az esti tejecskét...

Jesszusom.

Viccen kívül nem lennék képes együtt élni olyan infantilis felnőttel, aki ennyire nem tudja elvágni a köldökzsinórt. Ha a család a minden, akkor éljen a családdal felőlem, semmi probléma. De én megyek a dolgomra.

2019. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy a kollégám debreceni, nemrég költözött Pestre, és most fog az egész családja is jönni majd a környékre, nem bírják azt a semmit, ami ott van.
2019. szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!