Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Keleti pályaudvarnál találtam...

Keleti pályaudvarnál találtam egy eladó lakást a Murányi utca elején. Milyen környék?

Figyelt kérdés
A lakás felújított, a mai kornak megfelelő a kialakítása, árban nagyon kedvező. A környékről nagyon sok rosszat hallottam. Ennyire rossz lenne a helyzet arrafelé? 2. kerületi lakásomat adtam el, és egy kisebb lakásba költöznék. Bevallom, hogy a keleti környékén nem nagyon jártam. Leginkább az ott lakók véleményét várom! Köszi! :-)

2019. szept. 9. 20:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Most minden belvárosközeli lakás fel van kapva 2-4 éve, már csak az elhelyezkedése miatt (és a külföldi kereslet miatt) is, de ha érdekel "a hely szelleme", a Murányi u. klasszikusan a legrosszabb csengésű utca a Keletinél, illetve az egész kerületben. Ez rendszerint nyugtalan környezetet jelent, nemkulturált embereket a házban és az utcán, húgyszagot, randalírt, hangoskodást. Ha a doktoridat írod, nem ideális környezet hozzá.
2019. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
11: pont a Muranyi utcaban van a lakas, szinte az elejen 🙄 de azert megnezem, kikerek mindent a tulajdonosokrol, a haz anyagi helyzeterol stb.😬
2019. szept. 10. 20:39
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen a Murányival semmi gond. Nyilván nem egy második kerület, én laktam előtte évekig a 12.-ben, mielőtt beköltöztem a Nefelejcsbe, simán meg lehetett szokni. Azért ez nem a Gettó, ha a pályaudvar közelsége és egyebek miatt egyértelműen más, természetesen koszosabb, vannak mindenféle népek, de nekem nincsen gondom vele. Mindenképpen nézd meg, összehasonlítani meg a frekventált budai kerületekkel tökéletesen felesleges, hiszen tűz és víz a kettő.
2019. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Halihó!



Tegnap voltam megnézni a lakást, és a környéket. Először egy Murányi utcai lakást néztem meg (random), itt a ház előtt fura alakok álltak, akkor már gondoltam ez a lakás felejtős, ami egyébként nagyon jól nézett ki.


A lakás amit valójában kinéztem a Thököly úton van, innen nyílik a bejárat a házba. A ház nagyon rendezett volt, a gangon egy lelket nem láttam. A lakások felújításon esnek keresztül, új nyílászárókat tettek be néhány lakásnál. Az ingatlanos mondta, hogy van egy család akiket a ház lakói hát "kitetesznek" a házból közös megegyezés alapján (lakást bérelnek valakitől) mert elviselhetetlenek (ezt már nem tudom mit jelenthet), de ebből arra gondoltam a ház lakói nem tűrik a a rossz viselkedést.


Negatívum: - tesóm a gyerekét a ház elé viszi foglalkoztatásokra, és mondta, hogy a ház előtti utcai parkolóban árulják a drogot :D

- nincs lift, de a harmadik emeleten van a lakás, így nem nehéz megmászni

- a lépcsőház picit elhanyagolt, de 1 éven belül tervezik a felújítást


Pozitívum:

- Garay center a ház mögött, bevásárlási lehetőség szuper

- Parkolás megoldott a Garay centerben

- a lakás teljesen felújított :-) és jó az ára


Most így talán ennyi! :-)

Köszi a válaszokat!

2019. szept. 12. 23:21
 15/23 A kérdező kommentje:
Ó, és tettem ajánlatot, valamint a foglalót holnap teszem le. :-) Remélem nem hozok rossz döntést. :-)
2019. szept. 12. 23:22
 16/23 anonim ***** válasza:
66%
De. Rossz döntést hozol. Azok a lakók még nincsenek kirakva, a ház ócska - bizonytalan, hogy mikor újítják fel, rengeteg pénzbe fog kerülni, a ház előtt árulják a drogot. Komolyan a Garay Center miatt képes vagy odaköltözni? A Garay Center egy nagy nulla! Üzletek meg bárhol vannak. Ha olcsó a lakás, annak oka van. Az, hogy képtelenek voltak eladni drágábban. Voltaképpen mit akarsz a pénzzel, amit ezzel az előnytelen üzlettel nyersz?
2019. szept. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
42%
16: Lehet, hogy abból akar élni.
2019. szept. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
42%

[link]


Tele van c -nnyal. Kotekedo keregeto erekedo emberekkel.


A videoban ingatlanosok beszelnek rola a 17.07 perctol!! Hallgasd meg.

2021. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Lassan 2 év telt el, mi történt azóta kedves Kérdező?

Hol laksz és ott hogy érzed magad?

2021. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Na, mi lett, kérdező, ott laksz?
2021. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!