Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Keleti pályaudvarnál találtam...

Keleti pályaudvarnál találtam egy eladó lakást a Murányi utca elején. Milyen környék?

Figyelt kérdés
A lakás felújított, a mai kornak megfelelő a kialakítása, árban nagyon kedvező. A környékről nagyon sok rosszat hallottam. Ennyire rossz lenne a helyzet arrafelé? 2. kerületi lakásomat adtam el, és egy kisebb lakásba költöznék. Bevallom, hogy a keleti környékén nem nagyon jártam. Leginkább az ott lakók véleményét várom! Köszi! :-)

2019. szept. 9. 20:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő mennyi hülyeséget hordtok össze erről a környékről. Nem mondom, hogy olyan, mint Buda legelitebb környéke, de hogy aki ideköltözik, az értsen a késforgatáshoz, az hatalmas túlzás. Sűrűn lakott kerület, ez tény, de nem halálos veszély itt lakni. Ha valaki érdemi információra kiváncsi erről a környékről, akkor nyugodtan kérdezzen engem, mert én legalább itt is lakom. :))
2021. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Talán megölték a késforgatók…
2023. febr. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Jobb később, mint soha! Megvásároltam a lakást és ki van adva! 1 évig laktam ott, nem olyan mint aminek sokan beállítják! Élek!:)
2023. okt. 23. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!