Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Eladók, rossz helyen lévő...

Eladók, rossz helyen lévő ingatlanjaitok árkergetésével mikor hagytok fel?

Figyelt kérdés
Mikor senki nem érdeklődik, ingatlanos vevőt nem visz, akkor szerintetek van értelme tovább pörgetni az árakat? Mit vártok, mit hisztek, mi lesz még? Minek hirdetitek ha nem akarjátok eladni? Szól ez a kérdés az ingatlanosoknak is, akik azt hiszik hogy el tudják adni azt amit az eladó addig hónapokig, évekig nem tudott.
2019. szept. 20. 13:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

Bocsi, én most vagyok fiatal. Megoldottam az életem, nem kértem és nem is kérek segítséget.

Amim van önerőből értem el. Kvázi árva gyerekként.

2019. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%

#10 és a Kérdező!

Ti melyik bolygóról csöppentetek ide?

Mutassatok már nekem EGY olyan fiatalt,

- aki rossz helyen levő ingatlanba akar költözni

- aki hajlandó naponta egy rossz helyen levő ingatlanból akár 20-20 km-t oda-vissza ingázni!

Én inkább azt tapasztalom, hogy a fiataloknak csak Budapestből, vagy - nagy szájhúzogatással! - valami nagyvárosból áll a világ, de ott is az utcasarkon álljon a gyár, mert félóra utazás már nem fér bele.

Ja és ha nincs naponta koncert, 10 perc járásra 3ezer fős discó, akkor már szóba sem jöhet.

Ki ne találjátok már, hogy azért vannak a gondban a fiatalok, mert a cigányos falvakban nem adják ingyen, vagy gombokért az ingatlanjaikat a tulajdonosok, mert különben sorban állnátok érte!

Rengeteg lehetőség van jelenleg is az országban elnéptelenedő falvakban, csodálatos természeti környezetben ingyen, vagy jóformán ingyen házhoz jutni, de az persze büdös nektek, úgyhogy nincs duma!

2019. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

Tessék, itt vannak az országban 1-2 millió alatt a házak!

"Csak" közel 700 db!

Rohanjatok fiatalok, itt a soha vissza nem térő alkalom!

[link]

2019. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#12 kérem szépen a listát, ahol csak annyi a baj hogy elnéptelenedik, és olcsón lehet házhoz jutni!


Nekem fontos a szép természeti környezet, csak ugyen elnéptelenedés = cigányosodás. Feltöltődik az majd hamarosan vissza. És igen, cigányos településen igenis muszáj hogy olcsón adják, mert a kutya nem fog odamenni ha ugyanannyiért más normális helyen is kap házat.

2019. szept. 22. 08:29
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

Milyen listát kérsz? Neked nincs neted?

Vedd a fáradságot és nézz utána, én nem fogok neked tételesen bogarászni!

Ennyit teszek, a többi a te dolgod:

[link]

[link]

2019. szept. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

13-as vagyok

Ha neked nem sikerült az általam feltett 700-as, 2 millió alatti listából (Vas megyétől kezdve Zaláig) ingatlant találnod, akkor reménytelen eset vagy, életképtelen és csak szórakozol!

2019. szept. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nekem fontos a szép természeti környezet,"

"igenis muszáj hogy olcsón adják, mert a kutya nem fog odamenni ha ugyanannyiért más normális helyen is kap házat"

Akkor megvan a megoldás, vegyél normális helyen piaci árban házat.

2019. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!