Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy olyan településen, ahol...

Egy olyan településen, ahol kb 30-40 milliós házak vannak, milyen mértékben csökkenti egy nagyon jó ház értékét az alábbiak?

Figyelt kérdés

Nyilván nem pontos összegre gondolok.

A ház érhetne kb 30 milliót egy normál helyen.

És a problémák:

15 méterre van egy kocsma.

Egy tér mellett van, ahol van egy általános iskola is.

A szomszédban mindkét oldalon 3 gyerekes család lakik, nem éppen a kulturált fajtából.

Illetve van egy bolt is, ahova rendszeresen már hajnaltól teherautók érkeznek, és pakolnak.

Amúgy nagyon szép, rendezett környék, csak.....meglehetősen zajos.

A többi ház ilyen árakon megy, ingatlanos oldalak szerint.



2019. szept. 21. 16:28
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

kb 2 hónapja, és viszem lefele folyamatosan az árat.

Aki most venné, eléggé tapasztalatlannak tűnik, fiatal még.

De hallottam már ilyen beszólást is, hogy elég sűrűn cserélődnek a házban a lakók.

Nyár az szabályosan kibírhatatlan volt, most csukott ablakoknál elmegy.

Meg nagyon egy összeszokott egy közösség ez, olyannak lenne jó, aki lebratyizik mindenkivel. Na én nagyon nem ilyen vagyok.

Itt röhög rajtam mindenki.

2019. szept. 22. 03:22
 12/24 anonim ***** válasza:
Hányan nézték meg?
2019. szept. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%
Ezek közül a kocsma zavaró nagyon. Az iskola nem, este és hétvégén üres. Nyáron zárva. A szomszédok meg ingerküszöb kérdése. A gyerek lehet nagyon zavaró, de az én nyugdíjas szomszédom kb elviselhetetlen.
2019. szept. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%

Szia! Szerintem legyél türelmes ha nem extra sürgős az eladása.

Attól függ, hogy éppen ki a potenciális vevő, mindenkit más zavar vagy nem zavar.

Az iskola közelsége szerintem mindenképpen előny, a bolt szintén. Hajnalban pakolnak, na bumm.

A kocsma már neccesebb, de ez is attól függ, mikor zár, mekkora a forgalma, stb.

Szomszédok: engem nem zavarna a gyerekes családok, mivel nekem is van 2 gyerekem, ők is hangosak, úgyhogy én ezt tolerálom másnál is. Másrészt nem tart örökké, felnőnek hamar, nincsenek 0-24 otthon, stb. Viszont ha a szülők problémásak, isznak, na az már nekem gond lenne. De ugyebár ezt nem tudja az aki odamegy megnézni a házat, ha te nem meséled el.

2019. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
28%

20ezres városomban 10 éve árulnak egy házat a suli mellett főúton. Régen fagyizó is üzemelt benne.

Szerintem ott vagy eltévedve, hogy 30millióért új házat kapsz, meg aki vesz házat, minimum a szomszédokhoz becsenget

2019. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ezért ragadnak be évekre az ingatlanok!


A kedves hozzászólóid hozzállása miatt. Maaajd megjön a vevője... Mikor, 5 év, 6 év, 10 év múlva?


Ahha, 100-ból 1 embernek ha tetszik a környék. Győzd kivárni. Ha a 20. vevőjelölted is hátraarccal kifordul, akkor a 21. nem fog lelkendezve pacsit rázni és elvinni alku nélkül az ingatlant. Lehet itt kivárni meg minden, várni a csodavevőt, de én inkább örülnék hogy túladhatok egy zűrös környéken lévő háznak, minél hamarabb.

2019. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Hát elég sokan megnézték, szerintem vagy 30 biztos volt.

Én is arra tippelek, hogy más vevő nem nagyon lesz.

Volt olyan nézelődő, aki jóval kevesebbet ajánlott érte.

2019. szept. 22. 16:48
 18/24 anonim ***** válasza:
2 hónap az semmi, az ingatlanpiacon az nagyon rövid idő, ez nem egyik napról a másikra megy, hogy elkezded árulni, aztán hopp - máris van vevő! Vagy mit hittél? Légy türelmesebb, ne kótyavetyéld el!
2019. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
13%

#18


A vevők is türelmesek, ne félj te attól! Ők meg nem fognak a semmire plusz milliókat kiadni.

2019. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Hát, szerintem ez ilyen babaváró kategória, minden 10 mill. alatti házikó hamar elkel, úgy gondolom.

Vannak olyan települések már, ahol nincsenek is eladó házak, ahol régebben volt egy csomó.

Fura.

2019. szept. 23. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!