Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy olyan településen, ahol...

Egy olyan településen, ahol kb 30-40 milliós házak vannak, milyen mértékben csökkenti egy nagyon jó ház értékét az alábbiak?

Figyelt kérdés

Nyilván nem pontos összegre gondolok.

A ház érhetne kb 30 milliót egy normál helyen.

És a problémák:

15 méterre van egy kocsma.

Egy tér mellett van, ahol van egy általános iskola is.

A szomszédban mindkét oldalon 3 gyerekes család lakik, nem éppen a kulturált fajtából.

Illetve van egy bolt is, ahova rendszeresen már hajnaltól teherautók érkeznek, és pakolnak.

Amúgy nagyon szép, rendezett környék, csak.....meglehetősen zajos.

A többi ház ilyen árakon megy, ingatlanos oldalak szerint.



2019. szept. 21. 16:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#19 a sok tulajdonos hogy lepontozott már, habzó szájjal XD
2019. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Most nem értem, hogy kertes ház, vagy társasházi lakás, mert a lakás szót is olvastam.

Emberek vesznek házat, lakást, négy sávos főútra néző ablakokkal, erkéllyel is (száradó ruháknak tiszta vitamin).

Én nem venném meg, csendmániás vagyok, meg értek hozzá, meg alkoholistákat se akarok.

A szomszéd "c" betűs?

Privátban megírod, hogy hol van?


Lényeg :

Ne vidd folyton le az árát, ez azt jelenti, hogy bizonytalan vagy, a vevő felé is. Azt írod, hogy két hónapja hirdeted és folyamatosan viszed le az árat. Még jó, hogy alámond vagy öt millával, hát ő ezt látja! Két hónapja nézi, hogy hetente lentebb viszed az árát!!!

Így te tűnsz komolytalannak, meg mint aki nem tudja, mit akar! Ez nem jó!

2019. szept. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből igazán csak a kocsma a gáz. Az iskola tök mindegy, amikor ott vannak a gyerekek, akkor te úgyis dolgozol. A bolt inkább előny (bár nem tudom mennyire nagy miatta a forgalom).

A zűrös szomszédokat viszont valószínűleg nem szúrja ki a vevő 2-3 háznézés után se, kivéve ha tényleg egész nap ordibálnak.

2019. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Látni azt a portán. Elhanyagolt akkor nagy esély van rá hogy rossz szomszédság...
2019. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!