Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kb mennyi időbe telik egy...

Kb mennyi időbe telik egy lakás adásvétele a kulcsok és a tulajdonjogot igazoló papírok átvételéig?

Figyelt kérdés
Lakást vennénk befektetési céllal. Külföldön élünk, csak rövid időre (1-2 hét) tudunk hazamenni. Ha sikerül kiválasztani egy lakást, onnantól kezdve mennyi időbe telik, míg ténylegesen az enyém lesz és rendelkezhetek felette? Beleértve a közművek és minden egyéb dolog átiratását is. Fizetni azonnal tudok, hitelre és egyebekre nincs szükség.
2019. okt. 6. 21:44
1 2
 11/11 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Szerintem ennél még akkor lehet gyorsabban intézni, ha kizárólag olyan lakásokat nézegettek, ami úgy van meghirdetve, hogy "azonnal költözhető". Mert akkor nem lakik benne senki, nem kell megvárni, hogy találjon másikat és elvigye a cuccait. Ebben az esetben szerintem 1-2 hét alatt is meg lehet oldani. Mindent összevetve mi 5 napot foglalkoztunk az egésszel. A két hónap várakozás csak a tulaj miatt volt.
2019. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!