Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Üröm, Szentendre vagy Solymár?

Üröm, Szentendre vagy Solymár?

Figyelt kérdés

2019. nov. 8. 21:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
15 perc hûvösvölgybôlna szèl kalman ter? Ne rohogtess jo lesz az fel oranak is
2019. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
0%
8-as! Ha a nyóckerből jöttél akkor még szép is lehet Solymár :))))))
2019. nov. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát a kérdező nem azt kérdezte, hogy lehet-e este 10 után cigit venni Solymáron, hanem Solymár, Üröm és Szentendréről érdeklődött és gondolom elsősorban azok véleményére kíváncsi, akik ezeken a helyeken laknak. Mivel én Solymáron lakom, így én tudok véleményt mondani róla. Így, - mivel naponta arra járok - eltudom mondani, hogy a Hüvösvölgyből a Széll Kálmán tér villamossal 16 perc, kocsival meg kb. 15 perc, de este 10 perc szokott lenni. Azon meg nagyon vitatkozom, hogy gagyi hely, mert ez egyszerűen nem igaz. Aki ezt írta, az vagy nem volt itt 20 éve, vagy soha nem járt erre. Tele van szép családi házakkal, rendezett, fejlett, tiszta, infrastruktúra szuper, igaz nincs az a bűz, ami a nyolckerben szokott lenni nyár este, és este 10 után sem lehet cigi venni, (igaz ez baromira hidegen hagy, mert nálunk senki nem dohányzik) de hát inkább lakom itt a gyönyörű kertes házamban, mint bent a belvárosban egy a gangos házban, ahol az emberek egymás torkában vannak. És tényleg annyira gagyi a hely, hogy az elmúlt pár évben több ezren költöztek ki ide is, meg Ürömre is, biztosan azért adtak több millió Forinttal többet egy ingatlanra, mert a gagyira vágytak. Mellesleg az meg tény, hogy Ürömön és Solymáron 7 évvel magasabb a várható élettartam, mint a nyolckerben, ahol vehetsz ugyan este 10 után is cigit, de mint látod meg is lesz az eredménye. Úgyhogy inkább én maradok a ,,gagyi" helyen és legalább 7 évvel tovább fogom élvezni, igaz cigit meg nem fogok tudni venni, este 10 után.
2019. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Akinek nincs élete annak jó a falusi élet. Este 10kor már ágyban vagy, reggel 6kor kelsz, úgy jó. Amúgy frusztráló, hogy mindenért be kell menni Pestre, és este nincsenek boltok, nemcsak cigit, de semmit nem lehet venni. Persze tudom, normális ember alszik este;) Szerencsére nem vagyok normális.

Az meg hogy nyomorult polgárőrök """" járőröznek"""" és valaki ennek örül már humor kategória. Polgárőrnek az megy aki rendőrnek is buta volt.

2019. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
19%
Ja és 100%, hogy Solymárról a Moszkva tér 10 perc alatt nem közelíthető meg. Ne röhögtess... Gyalog 500 méterröl nem közelitem meg 10 perc alatt, erre egy másik falubol te 10 perc alatt ott vagy XDDD
2019. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Heti 3 napot dolgozom de akkor legalabb 12-15orat bent pesten, ezeken a napokon amugy sem vennék semmit solymaron sem este sem nappal, a maradek 4 nap boven eleg bevasarlasra "életre", hogy a nyóckeres hozzászolot idezzem, nalunk sem dohányzik senki, egeszseges eletmodot elünk, ezert is fontos a tiszta levegő
2019. nov. 13. 21:16
 17/20 A kérdező kommentje:
Végül szentendret azon belül pismányt választjuk ez mar szinte biztos
2019. nov. 13. 21:16
 18/20 anonim válasza:
19%
Jártam már Solymáron, sőt a nyóckerben is és hálát adok a jó Istennek, hogy ezek egyikében sem kell élnem.
2019. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
62%
#15 te tényleg ennyire élettelen vagy?
2020. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
62%
amúgy az nem bírsz 500 métert megtenni 10 perc alatt az rohadt gáz XDDD
2020. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!