Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szeged, Hódmezővásárhely...

Szeged, Hódmezővásárhely élhető még?

Figyelt kérdés

Anno mikor ott tanultam tetszett mindkét város, és az hogy egymást érik a buszok, négysávos vezet Szegedre Vásárhelyről, illetve az emberekkel sem volt gond, legalábbis sosem ért atrocitás, még a buszpályaudvaron sem (Szegedi Mars téren konkrétan - igaz télen - de fél éjszakát kényszerültem tölteni mert lekéstem az utolsó buszt is).


Gondolok itt a cigányokra, bunkó fiatalokra, kötekedő emberekre, vannak-e, vagy már ez az országrész is felejtős, mint az összes többi?


Vagy röviden: kelethez képest?


2019. nov. 13. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Élhetőnek élhető,de itt is elszálltak az ingatlanárak,mint ahogy bárhol.

A tömegközlekedés is teljesen jó,bár sok helyi busz a régebbitől eltérő,esetleg meghosszabbított úton jár.

Épül a Tram-train is,bár azt biztos tudod.

Munkalehetőség szempontból nyilván nincs ott Szeged,mint pl.Kecskemét,de attól is függ,milyen területen keresel állást.

A Cserepes sor sem "c" betűs rész,felszámolták nagyjából.Nyilván máshová költöztették őket,azt nem tudom.

A Lestyán família viszont még mindig virágzik a Mars téren (is).

Vásárhelyet nem ismerem.

2019. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Waff ***** válasza:
Munkalehetőség és gazdaság szempontjából Szeged katasztrofális állapotban van. Tehát ha van pár milla tartalékod élni, akkor ajánlott Szeged mert tényleg nyugis város. De ha nincsenek milliók a számládon akkor ne Szegeden akarj megélni mert azt nem fogsz tudni.
2019. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Mindkettő élhető, ha nem várod a sültgalambot és feltalálod magad. Fiatal pályakezdőként is kényelmesen megélünk párommal.

Most költöztünk vásárhelyre szegedről.

Pénzben közel annyi egy albi, mint Szegeden egyébként. Szegeden még olcsóbban is elvoltunk valamivel.

Az emberekkel meg nekem mindenhol bajom van, szóval ne rám támaszkodj ebben. Egyébként nem kötöszködnek és aki megszólít az inkább kedvesen szokott. A közlekedés teljesen jó, de Most fel van dúrva a tramtrain miatt.

2020. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gall90 válasza:

Waff: "Munkalehetőség és gazdaság szempontjából Szeged katasztrofális állapotban van."


Látom sikerült felmondani a központi propagandát. Gigantikus hazugság.

2022. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!