Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek gáz konténer...

Szerintetek gáz konténer házban lakni?

Figyelt kérdés

Ház vásárlás előtt állunk, 2 év kapcsolat után párommal úgy döntöttünk hogy költözni szeretnénk, de sajnos az ingatlanok nagyon drágák ahhoz képest ahogy ki néznek. 15 milliótól kezdődnek az olyanok amire max még 3 milliót rá kéne költeni .


Mi a véleményetek konténer házról? Nekem nagyon tetszenek csak olyan furcsának érzem hogy ilyenbe kéne laknunk. Telkek viszont erre nagyon jó árba vannak.


Inkább várjunk egy jó családi házra ami tényleg jó árban és állapotban van vagy szerintetek érdemes e bele vágni konténer házba?



2019. nov. 19. 19:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Javítok *minimum 3 milliót
2019. nov. 19. 19:17
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Vágjatok bele!

Nehogy már az legyen a szempont - és ezért milliókat kiadsz feleslegesen - hogy valami ezredik senki idegen mit gondol erről!

A konténerházat egy idő után ellehet adni, visszajön a pénzetek, közben gyűjtögettek, de addig is laktok valahol és nem albira megy a pénz.

Mellesleg egy JÓ konténerház nem olcsó mulatság, sőt!

Ha nekem most ilyen gondom lenne és pénzem is lenne, ezt venném meg, bár ez nem konténerház:

[link]

2019. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan milyen konténerház, te csinálnád/alakítanád ki a házat vagy ezzel foglalkozó céggel csináltatnál?

Ha te csinálod az egészet talán olcsóbban kijössz, de ha cég csinálja az drágább mint 15 milla.

Egy 30 nm-es konténerház kb. 7,5 milla, és ez csak 30nm...

2019. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Cég csinálná, szomszéd városba van ilyen cég nézegettünk és sokkal jobb árba vannak mint egy családi ház
2019. nov. 19. 19:30
 5/12 mindentudó99 ***** válasza:
Ne érdekeljen más mit gondol. Teljesen lényegtelen
2019. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

A linkelt "valami" jól néz ki. Egy gondom van vele, a termék kategória:


"Kategória:

Szobanövény

Típus:

bonsai"

???? :):):)

2019. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Aki a 40ha-os birtokán egy kastélyban lakik az lehet, hogy "gáznak" találja...

Akinek nincs fedél a feje felett az meg palotának...

Mit számít, ki mit gondol?

Neked elég jó most?

Hát akkor?

2019. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gaz.

Ismerek valakit amerikaban aki tobb mint 10 evig mobilhazban lakott mire lett penze hogy belekezdjen epitkezesbe.

Most a mobilhaza helyen 4 szobas csaladi haza van.

En laknek mobilhazban ha jobbra nem telik. Meg nem aktualis a hazvasarlas de felesegem hallani sem akar mobilhazrol pedig van ami egesz jol nez ki.

Egy a baj veluk hogy nem tartjak az arukat. A telek az tartja az arat de a mobilhaz az nem. Ezert is olyan olcsoak.

Viszont hosszu tavon jobb mint alberletet fizetni.

2019. nov. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

:D Telek mitől tartaná az árát? Bármi jöhet, mehet le azok ára is, és ugorhat meg ismételten ezt követően.

Minek után eleve divat (külalakra) az az építkezés, ahogy egyébként kinéz egy burkolt (akár fával, akár hungival, bármivel, majd az színezve) konténerház, így már csak ezért sem merülne fel bennem a gondolat sem, hogy ez "gáz" lenne. Ha egy konténerházat később, ahogy írtam kívülről burkolsz, belül pedig lekartonozol és kifested (bár nem tudom, hogy néznek ki alapesetben belülről, lehet eleve úgy), akkor az mégis miben más, mint egy épített ház? Pont ugyanúgy néz ki. Szendvicspanelből épített házban már jártam (amiből pl. a Tesco-ok is készültek) meg nem lehet mondani, hogy az abból készült!

Költözni, falura, nem játszik? Akár messzebb is a jelenlegi lakóhelyetektől? Mert azért ilyen áron lehet már válogatni, túlzottan ugyan nem, mondjuk az tény... :) Hány m2-re volna szükségetek (legalább)?

Ha nem, és úgy jött ki a matek, hogy kijöttök ennyiből, akkor vágjatok bele, mitől ne?

2019. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem gàz. Miért lenne jobb egy panelban lakni? Mi 21M-ért vettünk egy 35nm-es lyukat. Mindent athallunk a szomszedoktol. Dol be a folyosorol a cigifust. Nem is sorolom. Ha valasztahatnek,akkor en is inkabb egy telken laknek egy mobilhazban,mint egy lakasban. De most mar nincs valasztasi lehetoseg. Nem tudtam,hogy nem fogom birni a panel eletet. Egyebkent meg nem a kontener haz gaz es nem Ti,hanem a magyar fizetesek es az ingatlanarak.
2019. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!