Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen érzés magasan lakni?

Milyen érzés magasan lakni?

Figyelt kérdés
Hosszú távú albérletet keresek, és sose laktam még az első emeletnél magasabban. Valamiért az az érzésem, hogy egy sokadik emeleten nekem tériszonyom lenne, egyszerűen taszít a magasság. Szerintetek hozzá lehet szokni? Más is van így vele?
2019. nov. 16. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi a 10,-en lakunk legfelül. Előtte máshol a 2.-on laktunk.

A 10. emelet csendesebb, lifthiba esetén a szomszéd lépcsőházból a tetőn át, védett átjárón megközelíthető, szép a kilátás. Mielőtt megvettük, felmentem a tetőre, megnéztem az állapotát, aztán megnéztük a lakást. Értek az építészethez, ezért volt első a tető.

2019. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Normál esetben jó, (kivéve bútorszállítás) de ha te viszolyogsz tőle, akkor keress másikat!

Nem szabad olyan lakásba menni, amitől már előre tartasz!

2019. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is tartottam tőle, de aztán a 10.-re költöztünk albérletbe és imádtam. Pont nem a másik tömbre néztek az ablakaink, hanem családiházas, erdős övezetre. Vagyis, ha szimplán csak kicsit távolabbról kinéztem az ablakon, a nagy semmit láttam és annyira jó volt. Adott némi elszigeteltség érzést, holott a város szívében voltunk. Nagyon szerettem. Ablakot pucolni nem annyira jó, de azt szerencsére nem kell gyakran.

A költözés volt macerás, nagyobb bútorokat nehézkes költöztetni. Gondolok itt akárcsak a hűtőre is már. Illetve ha elromlik a lift... na az gond. :D Egy párszor azért jártam meg nagy bevásárlás után gyalog a tizediket, hát köszi. Mostmár babánk van, a babakocsit fel szoktuk hozni, kint hagyjuk az ajtónk előtt. Az elsőre gyerekestől felcipelem a kocsit (a jelenlegi házunkban nincs lift), de ha a tizedikre kellett volna anno, nem tudom hogy oldottam volna meg egy ilyen váratlan helyzetet.

2019. nov. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!