Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakás eladásnál a nyilás a...

Lakás eladásnál a nyilás a cserélt nyílászàró behozza az árát?

Figyelt kérdés
Mondjuk rá költöttem a nyilas záró cserére 600 ezer ftot, minden ablak szúnyoghálós és redőnyös + az erkély ajtó is, akkor eladhatóbbjobb jobb áron mint törött, illetve megszorult nyílászàrókkal?

2019. dec. 28. 14:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 mindentudó99 ***** válasza:
Ne költs rá. Aki használtat vesz tisztában van vele hogy úgyis rá kell meg költeni egy vagyont.
2019. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez a vásárlót nagyon nem érdekli,még ha köbe aranyozod akkor sem .
2019. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Figyelj, ha nincs kicseréltetve, egyből alku tárgya lesz, hogy régi szar ablakok vannak.

tudom, mivel amit eladtam, ott is régi ablakok voltak, és az ablakok voltak amikbe bele lehetett kötni.


Szóval ha már megtörtént a csere, ne aggódj ezen.

2019. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

"ott is régi ablakok voltak, és az ablakok voltak amikbe bele lehetett kötni."


És? Had kötekedjen. Van egy ára a háznak vagy kell annyiért vagy nem.

2019. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Igen, de a kérdés az volt h "akkor eladhatóbbjobb jobb áron mint törött, illetve megszorult nyílászàrókkal"


Amire a válasz tapasztalatból, hogy igen. Annyival többet ér.


csak 3 lakás vásárlásán/eladásán vagyok túl az elmúlt 1-2 évben, szóval tudom, hogy egy panelt vásárlónak mik a legfontosabb szempontok lakáson belül.

2019. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg könnyebb eladni, de nem annyival többért, amibe került a csere. Eladás előtt már csak minimálisan érdemes rá költeni néhány látványos dologra.
2019. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ja, pont ezt akartam írni én is.

A vevő mindenképpen alkudni fog, esetleg akkor nem, ha nagyon áron alul adod, és nem akar elesni a lehetőségtől. Az emberek többsége meg féláron hirdetve se veszi meg alku nélkül, mivel nem profi, és attól fél, átverik, mert az eladó nyilván túlárazással indított, hogy legyen honnan engedni. A rossz nyílászáróba bele fog kötni, de akkor erre leenged az eladó 400 E-t, és a vevő is örül, hogy engedményt kapott, az eladó meg nyert 200 E-t, a 600-hoz képest, és nem ő idegeskedett a cserével.

Új nyílászárókkal könnyebben és drágábban eladható a lakás, de annyi áremelkedést nem hoz, mint a bekerülési költség. Nekem is az a véleményem, hogy az olcsó és látványos dolgokat kell megcsináltatni eladás előtt. Pl. penészes, kopott szobákat kifestetni.

2019. dec. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó milyen kis aranyos. :) Tőled sem vennék lakást. Ezt nevezik jó állapotú felújítottnak? Kifested a penész meg marad? Nem értek hozzá de szerintem ez inkorrekt. Javíts ki ha tévedek. Egyébként többek között ezért odzkodom az ilyen hangzatos megnevezesektol.
2019. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdésre :pont letojnam a vevő kotekedeset a nyilaszaro cirka 1 M annyival többet nem fizetne magyarul felesleges volt megcsinaltatni.
2019. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!