Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest legjobb legbiztonságo...

Budapest legjobb legbiztonságosabb környékei jó közlekedéssel a belvárosban?

Figyelt kérdés

Készülök felköltözni Budapestre munka miatt és sajnos nem igazán vagyok jártas a környékekben, tudom, hogy kerületenként/városrészenként/utcánként változik egy hely közélhetősége, de szeretnék egy biztonságosabb ámbár jó közlekedéssel ellátott helyre költözni.


Már jó pár helyet kimazsoláztam, de a belvárosi kerületek közül kéne egy kis segítség.


IX:

Belső-Ferencváros

József Attila-lakótelep

Középső-Ferencváros

Középső-Ferencváros – Malmok

Középső-Ferencváros – Millenniumi városközpont

Középső-Ferencváros – Rehabilitációs terület

Külső-Ferencváros

Külső-Ferencváros – Aszódi utcai lakótelep


VIII:

Józsefváros – Corvinnegyed

Józsefváros – Csarnoknegyed

Józsefváros – Ganznegyed

Józsefváros – Losoncinegyed

Józsefváros – Magdolnanegyed

Józsefváros – Népszínháznegyed

Józsefváros – Orczynegyed

Józsefváros – Palotanegyed

Kerepesdűlő

Századosnegyed

Tisztviselőtelep


VII:

Belső-Erzsébetváros

Középső-Erzsébetváros

Külső-Erzsébetváros

Külső-Erzsébetváros – Ligetváros


Továbbra is értem, hogy változó, de mégis melyeknek jobb a híre és melyeknek rosszabb a híre?



2019. dec. 29. 12:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába tettem, albérletről lenne szó.
2019. dec. 29. 12:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezek közül Tisztviselőtelepet választanám.


– Jó a közbiztonság (cigányok a belsőbb részeken vannak).

– Kiváló a közlekedés: ott a Népliget, ahonnan metróval/pótlóbusszal percek alatt az "igazi" belvárosban vagy, de ott az 1-es villamos is. Éjszaka is elérhető járatok vannak az Üllőin és a Könyves Kálmánon (a 950-es kifelé át is megy a telepen).

– Barátságos környék, többségében elegáns, kis lakásszámú házakkal. A mellékutcák csendesek, zöldek, már-már kertvárosi jellegűek. Van egy gyönyörű park, ahol garantált a kikapcsolódás és a friss levegő.

2019. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a ligetvárost választanám. Trolival gyorsan bent vagy az astorianal, közel a keleti, ott a liget. Vannak cigányok, de alapvetően egy normális környék. 105-ös busz végig visz a városon. Éjszaka is könnyen megközelíthető.
2019. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, én nem élek a Népliget környékén, de főleg az éjszakai életéről nem sok jót hallok...
2019. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!