Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek érdemes megnézni,...

Szerintetek érdemes megnézni, majd megvenni ezt az ingatlant? Belinkelve lent.

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 3. 20:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem ismerem a helyet (ugye a hely árazza be az ingatlant jóformán), de szerintem Magyarország lakosságának jelentős része örülne, ha ilyen házban élhetne.
2020. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%

Laminált padlótól (ami speciel az előtérbe eső részén nincs lezárva, élvédőzve...) és a festéstől vagytok amúgy elájulva?


A fürdőről speciel egy darab kép sincs, gondolom nem véletlenül. És nincs előtér, közvetlen a konyhába mész be...


És ami a lényeg, a hatodik képen látni, hogy ez több mint valószínű vályogház. Akkor meg el lehet gondolkodni a kődíszítés célján valóban. És építettek "emelt" házakat vályogból is, terméskő alapra.

2020. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%

#12

Neked meg mi a fene bajod van?

Mindenféle mondvacsinált és indokolatlan ürüggyel fikázod ezt a nagyon rendben levő házat, több nickről.

Talán te akarod megvenni?

Egyébként ha vályog lenne, az sem tragédia, mert a vályognak egyetlen hátránya a vizesedés, ha az nincs, akkor csak előnyei vannak.

Ez meg egyértelműen nem vizes, mert nem lehet vizes, a nem földszintre épült falak miatt.

2020. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24%
nincs kémény a házon, ez az okosan tüzelőknek hátrány lehet ( fő út 107)
2020. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
#13 miért ez emelet...? Szerintem max. magasföldszint, de még az sem. Normál alapon lévő ház mint a többi.
2020. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
24%

#15

HOL ÍRTAM, HOGY EMELETES?

A másik fórumon már ki lettél osztva, higgadj már le!

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..

2020. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%

A magas alapra építésről meg ennyit: [link]


Hiába van beton alap, tégla alap, terméskő alap, ha nincs vízszigetelve, legalább kátránylappal, mint régen csinálták.

2020. jan. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Ott rakják így föl a falat ilyen magason terméskővel, egyébbel, ahol alulról vizesedik."


Vagy olyan helyen mondjuk ahol vkinek épp ez tettszik...


A szeletelt terméskő egyébként masszívan porózus szerkezetű, pláne a képen látható Solnhofeni mészkő,így ha vizesedés lenne,akkor ott a terméskő is vizes(lenne)

2020. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Amúgy az ilyen kődekor szép, esztétikus:


[link]


Ami ezen az ingatlanon van, hát nem tudom, szerintem nem. Még ha egyenesen lenne, nem ilyen kanyargós.

2020. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!