Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 15 millióért hol tudok normáli...

15 millióért hol tudok normális ingatlant venni, lehetséges ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, örököltem ingatlant, de 5 millió tartozás van rajta (hitel + közüzem), nem tudom fizetni a részleteket, hamarosan kitűzik árverésre...

Most el tudom adni 21 millióért, akkor marad 16 millióm, így 15 milla körül kéne néznem egy ingatlant.


Mivel van 2 kisgyerek akiknek mostmár én vagyok a gyámjuk, és akik velem élnek (nem a gyerekeim), legalább egy 2 szobás, vagy tényleg minimum egy 1.5 szobás, 40m2 körüli lakás kéne...

Leginkább Pest megyében, mivel Budapest belvárosában dolgozom.


Nem vagyok kétségbeesve, mert amúgy van hova mennünk, ha nem találok egy hamar lakást akkor is...


Nem is ajánlatokat keresek, csak kiváncsi vagyok, hogy Ti hogy látjátok a helyzetet...

Mert én ennyi pénzért nagyon rossz állapotú lakásokat látok, 25-30 m2 között, rossz környéken, Budapesttől messze...


Szerintetek ennyi pénzért lehet legalább közepes állapotú 40m2 körüli ingatlant vásárolni, nem a legrosszabb környéken?


Melyik városokban érdemes keresgélni?


2020. febr. 17. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből csak nagyon vidéken van olyan lakás, amit szeretnél.
2020. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ez? Még ez tűnik a legjobbnak, ugyan erősen felújítandó, de legalább nem kell naponta több órát utazni.

[link]

2020. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nyáron ennyiért kerestem jó állapotút és nem találtam. Vagy rossz környéken volt, vagy nagyon kicsi, vagy rossz állapotú.
2020. febr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
De ki fog neked adni 5-6 millió foglalót egy 20 milliós lakásra hogy kifizesd a tartozást?
2020. febr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pest megyében a pesti oldalon találsz házakat, de Tápiószelét kerüld! (Ingázás nagyjából max. 1 óra, Keleti pu.)

[link]

2020. febr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Ingatlanközvetítő irodában jártál már? Mert úgy egyébként Ők többek között ezért is vannak, nem csak vért szívnak! Szóval alaphelyzetben, ha a magyar észjárás egy picit kibillenne e tekintetben pozitív irányba, akkor az ingatlanközvetítő azért lenne, hogy egyrészt Ő adja el az ingatlant valóban, a tulajdonos a kezébe nyom egy kulcsot és a többi a közvetítő dolga, nem Ő hozza mindig a kulcsot, nem áll ott, mikor az ingatlan megmutatásra kerül, pláne nem pofázik bele. Másrészt azért, hogy ingatlant kereső bemegy az irodájukba, elmondja mik az igényei, ahogy azt leírtad nekünk is, s Ő tudja, hogy melyik ingatlan az, ami árban és igényekben megfelelő avagy közel megfelelő, de tudja azt is, hogy mely ingatlan az ami ugyan árban magasabb, mint amit elképzeltél, de nem kelt el hónapok vagy akár évek óta (ebben előrébb jár, mint te!), így alkudozni fog helyetted, mert nyilván érdeke, hogy elkeljen!

2020. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!