Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten lehetséges normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten lehetséges normális srácot megismerni?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert eddig nem igazán sikerült nekem. Érdemes próbálkozni? Vagy inkább hagyjam?


Az a baj, hogy személyesen nincs elég bátorságom odamenni csak úgy szimpatikus fiúhoz. Ezért kipróbáltám neten hátha több sikerrel járok, de kezdem feladni.


16/L



2020. febr. 14. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Aligha, neten még jobban másnak adják ki magukat, mint valójában.
2020. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Azért ez a másik nemmel is lehetetlennek tűnik.
2020. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

A netes ismerkedéssel leginkább a távolsággal van a probléma, meg persze hogy valóságban más lesz az illető. Mindenki máshogyan ír, mint ahogyan beszél.

A valóságban kellene megpróbálnod ismerkedni. Ehhez pedig bátorság kell, amit írtál, hogy neked nincsen meg.

Egyébként a saját korosztályomnak 14-19 éveseknek szerettem volna erre egy weboldal kurzust létrehozni, mármint az önbizalomfejlesztésre. SOkan küzdenek ezzel a problmával mégsem találtam rá elegendő mennyiségű érdeklődőt. Így nem ruháztam be rá.

Azt tudom tanácsolni, hogy kezdj el szemezni idegen emberekkel. Akár fiatalabbokkal, akár idősebbekekel. Mármint nem szemezni, csak a szemükbe nézni. Ezután kezdj el szemezni csak fiúkkal. Utána pedig neked tetsző fiúkkal. Ez az egyik leghasznosabb technika. Persze a többivel lenne a legnyerőbb, de ezzel is nagyon növeled az önbizalmad.

2020. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Miután interneten is ugyanazok az emberek vannak, mint mondjuk akikkel kint, az utcán találkozol... ez nem egy másik dimenzió. ;)
2020. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem érdemes, próbáld meg élőben. Nem vagy még elkésve, majd megjön a bátorságod hozzá.

Nem feltétlenül ugyanazok, mert nem minden fiú ismerkedik neten. Meg úgymond nem saját magukat adják, tisztelet a kivételnek.

2020. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Ja és előbb-utóbb úgyis találkoztok élőbe, ha akartok valamit egymástól.
2020. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Neten ismertem már meg lányt akivel össze jöttünk. De én is hogy mennyire vagyok normális azt nem tudom. Én nem igazán tartom magam annak, de ha beszélgetek egy lánnyal általában annak titulálnak. Persze utána rájönnek, hogy nekem is elgurult a gyógyszerem.
2020. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
41%

Én a páromat társkeresőn ismertem meg. Semmi probléma vele és van olyan kollegám aki szintén.

Nyilván nem az első nap fogod ott megtalálni az igazit. Én is évekig lógtam ilyeneken. Kisebb nagyobb kapcsolatim lettek belőle sok fájdalom is. Én kb 22 éves koromban kezdtem,de te 16 évesen fel ne regisztrálj! Suliban, buliban könnyebb neked még ismerkedni.

Nem beszélve arról, hogy elvesztették eredeti funkciójukat már nem a társkeresésről szól.

2020. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést sok irányból lehet megközelíteni, én ott kezdeném hogy mit értünk a normális alatt? Csakúgy mint sok minden más mint pl a szépség, a normalitás is relatív , attól függően hol és hogy nőttél fel, számodra valszeg az lesz a normális.


Most hogy ezt megbeszéltünk térjünk át arra hogy mivel jársz jobban, irl vagy neten érdemes ismerkedni. Személy szerint igazat kell adjak az előttem íróknak, a neten való ismerkedés zsákbamacska,nem feltétlen azért mert mindenki megjátssza magát, csupán egyszerűen mindenki más a neten mint irl, sokkal nyíltabbak lehetnek az emberek ami ugye ahhoz vezethet hogy ha eljut odáig a kapcsolat találkoztok és egy mukkot nem tudtok mondani a másiknak. Igaz, ez emberfüggő, azonban ilyen esetben, amikor azért ismerkedsz neten mert nem mersz irl elég nagy esélye van hogy ez előforduljon. A magabiztosság a kulcs, ezzel át is kanyarodhatunk az irl ismerkedésre.


Mondtad ugye hogy ahhoz nincs bátorságod, No problem, ki kell alakítani. Első kérdés az, hogy eleve akár kicsit vagy nagyon szorongsz vagy alapból jól megvagy csak ha lépni kéne nem tudod magad rávenni.

Az első esetben sokat segíthet az úgymond "Fake it til u make it" módszer? mentalitás? idk melyik a jó szó de a lényeg remélem átjön. Az egész lényege nem más mint hogy hát... megjátszod hogy magabiztos vagy, kinda, ik what u thinkin, easier said than done, yess... but actually no, nem arra kell gondolni hogy most kezdj el úgy viselkedni hogy itt most te vagy a jani és lecsapsz bárkit akinek ez nem tetszik, csupán kis dolgok, mint pl mivel 16 vagy valszeg még suliba jársz persze ez nem csak ott releváns, a lényeg pl ha leülsz valahova helyezd magad kényelembe, tudom hogy ez így hirtelen hülyeségnek tűnik de komolyan csak lazulj el, legalább fizikailag, maga a laza testtartás hozza magával azt hogy tényleg sokkal nyugodtabban érzed majd magad. Több hirtelen erről nem jut eszembe, bocs hogy hosszúra húztam, remélem azért a lényeg átjött. Ez az egész akkor a legviccesebb ha részedről szorongásról szó sincs, ugyanis akkor ez a szegmens useless, és csak elraboltam pár percet az életedből.


Ha a második szituációról lenne szó, azaz hogy csak a kiszemeltedhez nem mersz odamenni, az is viszonylag egyszerű, legalábbis ha nem ismered, mármint nem szerves része az életednek, ugyanis akkor más dolgod nincs, mint hogy letisztázod magadban hogy sok veszteni valód nincs, amúgy sem beszéltek, legrosszabb esetben ez így is marad, amennyiben semmit nem teszel akkor csak is veszíthetsz. Ha vannak barátaid akkor még jobb, mert ők ott vannak neked mint biztos pont, azaz bármi van hozzájuk fordulhatsz, remélhetőleg.


Remélem hogy a szöveg fogyasztható, és tudtam vele segíteni, sok szerencsét, és szép napot.

2020. febr. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Én is az összes egykori barátom és párom neten ismertem meg. Nem fordult még olyan velem elő, hogy más volt mint akinek mondta magát, bár nem mondom hogy nincs ilyen, de kis odafigyeléssel még találkozás előtt ki lehet szűrni.
2020. febr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!