Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek jó ötlet ilyen...

Szerintetek jó ötlet ilyen helyen lakást venni?

Figyelt kérdés

Van egy viszonylag olcsó ház eladó ami egyébként nincs is annyira rossz állapotban csak az a probléma, hogy a semmi közepén van egy régi világháború után kiürült tanyán, ami mellett közvetlen ott az autópálya felhajtó.

Több szempontból is előnyös lenne. Debrecen nagyon közel van hozzá ahol dolgozom ráadásul ezen kívül több fontosabb település is van és szerte a 20kmes hatótávban rengeteg a rokon, ismerős.

Ez az egész egy nem túl forgalmas főút mentén található, ezen a házon kívül megtalálható még 4-5 háznak a roncsa, ami kihalt tehát teljesen magányos farkasként élném a mindennapjaim. Viszont mivel fiatal vagyok így olcsón egy viszonylag jó ház nem volna rossz választás közel a munkahelyemhez. Debrecenbe és Hajdúböszörménybe néztem ingatlanokat, de horror áron vannak, ennyire azért nem vagyok tehetős, panelba pedig nem szeretnék költözni. Sokan próbáltak óva inteni tőle, beleértve szüleim, nagyszüleim. Ők féltenek attól, hogy kirabolnak, vagy rosszabb esetben meggyilkolnak. Illetve mindig azzal az érvvel jönnek elő, hogy itt az autópálya felhajtó aztán valami bűnöző menekül, 1000%,hogy hozzám fog betévedni.

Nyilván fegyvert fogok magamnál tartani önvédelem céljából, de számomra mégiscsak ez volna a legkedvezőbb ingatlan. Én nem vagyok ennyire paranoiás, ezelőtt is eléldegélt itt valaki, mégse panaszkodott. Ti mit gondoltok erről?



2020. febr. 17. 23:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
22/F
2020. febr. 17. 23:36
 2/13 mindentudó99 ***** válasza:
Manapság ezek a megoldások maradnak kispènzűeknek. Ha van munka meg autó úgy is mindegy hol él az ember. Nincs ezzel semmi baj. Más meg tanyát vesz és ott él. Sokan választják a Kecskemét környéki olcsóbb tanyákat is . 10 perc a város.
2020. febr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Hát igen, sajnos az anyagi helyzetem ezt engedi. Dehát valahol muszáj élni, az nem megoldás, hogy a szüleim nyakában élek még évekig ráadásul így is minden nap este 8-ra mászok haza a távolság miatt. Nyilván onnan már saját kocsival fogok járni mert meg fogja érni :)
2020. febr. 18. 00:04
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagyonvédelmi szempontból elég aggályos, arra ne sajnáld a pénzt.
2020. febr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább menj egy panelba.

Rossz ötlet hallgass szüleidre.

Mennyi pénzed van rá?

2020. febr. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem, panel kilőve.

10 milliót tudok rááldozni max, ez a ház 5 misi, a maradék 5-ből még fel tudom újítani annyira, hogy lakható legyen mivel nincs annyira rossz állapotban. (még marad is)

2020. febr. 18. 07:28
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

autópálya felhajtó aztán valami bűnöző menekül, 1000%,hogy hozzám fog betévedni.“



Fordítva!


Ha téged rabolnak ki, akkor mindjárt ott az autópálya a menekülésre.

2020. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vannak előnyei és hátrányai,ezt neked kell eldöntened.Az hogy olcsó és nyugodt környéken van,autópályához közel az pozitív.Ha viszont valamiért el kell majd egyszer adnod,nem lesz könnyű vevőt találni rá,ez baj lehet ha gyorsan lesz rá szükség.De az biztos hogy én is inkább választanám ezt,mint panelt.Ismerősöm fia is tanyát vett,teljesen fiatalok,és tapasztalatlanok,mégis jól elboldogulnak.
2020. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek :)

Meg fogom venni.

2020. febr. 18. 11:24
 10/13 mindentudó99 ***** válasza:
Jól teszed
2020. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!